Tourism exhibition visitors have beset specialists of the Centre for Communicable Diseases and AIDS with questions.

Added on: 2017-01-20 Spausdinti Spausdinti

Ruošiatės į kelionę? Nepamirškite skiepų ir kitų priemonių, apsaugančių nuo pavojingų infekcijų! Apie tai turizmo parodos „Adventur 2017“  lankytojams  primena Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) specialistai. Su jais gyvai pasikonsultuoti galima visą savaitgalį Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo”, Vilniuje. Parodoje kviečiame ieškoti ULAC stendo „Keliauk sveikas!”, kuris įsikūrė 5-ojoje parodų salėje.


"Kasdien sulaukiame daugybės keliautojų skambučių ir e.laiškų su klausimais apie skiepus bei riziką užsikrėsti įvairiomis ligomis keliaujant po pasaulį, todėl dalyvaudami turizmo parodoje prisidėsime tiek prie kelionių organizatorių, tiek prie keliautojų švietimo", - sakė ULAC direktorius prof. dr. Saulius Čaplinskas.

Jis priminė, kad prieš kiekvieną tolimesnę kelionę būtina pasitarti su gydytoju, kuris įvertins keliautojo sveikatos būklę ir skiepų istoriją, patars, nuo kokių ligų reikėtų pasiskiepyti, kad pavojingos infekcijos nesugadintų atostogų nuotaikos. Itin atidūs turėtų būti lėtinėmis ligomis sergantys asmenys ir nėščiosios.

ULAC medikai vadovaudamiesi 2016 m. Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijomis, parengė atnaujintas rekomendacijas keliautojams ,,Dėl užkrečiamųjų ligų profilaktikos keliaujant į užsienio šalis“. Rekomendacijas keliautojams rasite čia.

Daugiau informacijos:
Gintarė Bazevičiūtė
Mob.+370 672 94281
gintare@ulac.lt
Švietimo ir komunikacijos skyrius
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras

Search
Events Calendar
Useful links
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras Nugalėtojų g. 14 D,, Vilnius, Vilnius. Telefonas: (8 5) 230 0125. .