Training course for disinfection specialists

Added on: 2017-06-16 Spausdinti Spausdinti

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) specialistai birželio 12–16 d. surengė dezinfekuotojų, dirbančių profilaktinės dezinfekcijos įmonėse 36 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursus „Profilaktinės dezinfekcijos, dezinsekcijos ir deratizacijos aktualijos“.
 
Kursantai praktiškai susipažino su cheminių medžiagų ir preparatų pavyzdžiais, naujausia dezinfekcijos įranga, naujais teisės aktais, licencijavimo reikalavimais, Rizikos veiksnių analizės programų rengimu aptarnaujamuose objektuose ir kitais svarbiais klausimais, o su kolegomis pasidalino darbo patirtimi.
 
Baigę tobulinimo kursus dalyviai žinos apie kenkėjų kontrolės teisės aktų pakeitimus, įsigaliojusius nuo 2017 m. sausio 1 d., naujus autorizuotus biocidinius produktus, apie Europos Sąjungos standartą EN 16636 „Kenkėjų kontrolės paslaugos Reikalavimai ir kompetencijos“, saugos ir sveikatos reikalavimus ir kt.
 
ULAC, bendradarbiaudamas su Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centru, birželio 2 d. Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centre 35-iems kursantams įteikė dezinfekuotojų kvalifikacijos pažymėjimus. Šie asmenys baigė keturių savaičių trukmės dezinfekuotojų kursus.
 
Artimiausius kursus dezinfekuotojams planuojama rengti 2018 m.
 
„Užkrėstumo kenkėjais nustatymo ir kenkėjų naikinimo efektyvumo įvertinimo“ metodines rekomendacijas rasite čia.
 

Daugiau informacijos:
Zigmantas Nagys 
tel. (8 5) 230 0124, mob. tel. 8 684 33174
el. paštas: zigmas.nagys@ulac.lt
 

Search
Events Calendar
Useful links
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras Nugalėtojų g. 14 D,, Vilnius, Vilnius. Telefonas: (8 5) 230 0125. .