Patarimai keliautojams

Pasirinkite šalį į kurią keliausite
Indonezijos Respublika
Nėra privalomų skiepų keliautojams.

Geltonoji karštligė. Tarptautinio sertifikato, patvirtinančio vakcinaciją nuo geltonosios karštligės, reikalaujama tik iš vyresnių kaip 9 mėn. amžiaus keliautojų, atvykstančių iš endeminių geltonosios karštligės teritorijų.
Maliarija. Infekcijos rizika vyrauja visus metus visoje rytinėje šalies teritorijose: East Nusa Tenggara, Maluku, North Maluku, Papua, West Papua). Maliarijos rizika taip pat vyrauja ir kitose šalies teritorijose, išskyrus: Jakarta, didelius miestus ir turistų lankomas vietas. Pranešama apie registruotus P. knowlesi infekcijos atvejus Kalimantan teritorijoje. Registruotas P. vivax atsparumas chlorochinui. PSO rekomenduojama profilaktika: C
Kiti reikalavimai: keliautojai, atvykstantys iš Saudo Arabijos Karalystės, turi pateikti galiojantį Tarptautinį sertifikatą apie atliktą vakcinaciją nuo meningokokinės infekcijos su keturvalente vakcina (A, C, Y, W135).
Rekomenduojami skiepai dėl kitų galimų infekcijų: hepatitas A, hepatitas B, vidurių šiltinė, suaugusiems difterijos, stabligės revakcinacija.
Paieška
Renginių kalendorius
Naudingos nuorodos
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras Nugalėtojų g. 14 D,, Vilnius, Vilnius. Telefonas: (8 5) 230 0125. .