„Švarių rankų šokis 14” darbai



Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) drauge su Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija dar rudenį pakvietė darželinukus, pradinių klasių moksleivius ir šeimas prisijungti prie iniciatyvos „Švarų rankų šokis 14“ – lavinti asmens higienos įpročius ir kūrybiškai pažvelgti į švarių rankų svarbą – sukurti originalų šokį, nufilmuoti ir, įkėlus į interneto svetainę youtube.com, atsiųsti mums.
 
 Džiaugiamės, kad prie šios  iniciatyvos prisidėjo ir prizus įsteigė:

 

Taip pat dėkojame šios iniciatyvos informaciniams rėmėjams:
„Švarių rankų šokio 14“ iniciatyva sulaukė daug dėmesio – užsiregistravo  per du šimtus konkurso dalyvių. Visi dalyviai pasirodė šauniai, o svarbiausia – išmoko, kaip teisingai plauti rankas. Nuo šiol jie mokės tai atlikti linksmai ir rankų plovimas galės būti smagiu žaidimu.
 
Visos šokėjų grupės bus apdovanotos ULAC padėkos raštais, o 11 šauniausiųjų – LR Švietimo ir mokslo ministerijos, prekinio ženklo „septiX“ bei  „Vilniaus energijos“ įsteigtais prizais.
 
Sveikiname nugalėtojus!
 
Iniciatyvos „Švarių rankų šokis” laureatai:
Biržų lopšelis-darželis "Genys"
“Bitučių” grupės vaikučius ruošė vyr. auklėtoja Rima Karalūnienė ir meninio ugdymo pedagogė Edita Krikščiūnienė
 
Trakų r. Rūdiškių vaikų lopšelio-darželio ,,Pasaka" ankstyvojo amžiaus vaikų grupės: ,,Nykštukai" ir ,,Pupos"
Auklėtojos: Alinos Sidorovič, Reginos Baranovskos, Renatos Rusakovienės
 
Vilkaviškio rajono Pilviškių „ Santakos“ gimnazija, priešmokyklinio ugdymo grupė
Pedagogės: Daiva Festerienė, Renata Janavičienė, filmavo-montavo Irma Baršauskienė
 
Šiaulių r. Gruzdžių lopšelio - darželio ,,Puriena" ,,Ramuniukų" grupė 

Ugdytinius paruošė vyresnioji auklėtoja Gintarė Tautkienė ir vyresnioji meninio ugdymo mokytoja Vida Šulnienė
 
Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija grupė: 1-4 kl. moksleiviai
Koordinatorius: Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Ksenija Safina
 
Jurbarkas "Ąžuoliuko" mokykla "Varpelių" priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymo grupė
Pedagogės:  Inga Krikštanienė, Irena Vaitiekienė, Daina Liorančienė
 
Mažeikių r. Tirkšlių darželis "Giliukas"
Muzikinio ugdymo vadovė Natalija Burbienė
 
Klaipėdos miesto sutrikusio vystymosi kūdikių namų mažieji gyventojai iš "Saulučių", "Bitučių" ir "Lašeliukų" grupių
Šokio kūrėja ir auklėtoja Raimonda Freitakienė
 
Vilkaviškio pradinės mokyklos 3 A klasė
Mokytoja Aurelija Anisimavičienė
 
Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos 4C klasė
Klasės mokytoja Vilma Rabazauskienė
 
Kėdainių m/d „Vaikystė“ 3 klasės mokiniai
 

Apie mus rašo
www.balsas.lt
www.manosakiai.lt
jonava.info
www.regionunaujienos.lt

manoradviliskis.lt
manokelme.lt
www.silutesnaujienos.lt
www.siluteszinios.lt
Trakų žemė

manokrastas.lt




A        
Akmenės rajonas, Ventos gimnazija, 2 b klasė
mokytoja Jūratė Šiurkienė
Alytaus lopšelis-darželis ,,Pušynėlis"
Priešmokyklinio ugdymo grupė ,,Paukščiukai" . - priešmokyklinio ugdymo pedagogė Loreta Žulienė;
Priešmokyklinio ugdymo grupė ,,Boružėlės" - priešmokyklinio ugdymo pedagogė Vaida Selevičienė;
Ikimokyklinio ugdymo grupė ,,Bitutės" - vyresnioji auklėtoja Virginija Malinauskienė;
Ikimokyklinio ugdymo grupė ,,Drugeliai" - vyresnioji auklėtoja Eglė Lisauskienė.
Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla, 3 b klasė
pradinių klasių mokytoja metodininkė Dalia Paleckienė
Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla 4b klasė,
 mokytoja Nijolė Amšiejienė
Alvito pagrindinės mokyklos ikimokyklinių grupių skyriaus priešmokyklinė "Abeciuku" grupė.
Aukletojos: Danguole Petkevičienė ir Kristina Andriukaitienė.
Anykščių vaikų košelis - darželis "Eglutė";
Kristina Stumbrienė, dirktoriaus pavaduotoja ugdymui;
1 filmas;
2 filmas;
3 filmas;
B        
Biržų lopšelis-darželis "Genys".
“Bitučių” grupės vaikučius ruošė vyr. auklėtoja Rima Karalūnienė ir meninio ugdymo pedagogė Edita Krikščiūnienė
Biržų lopšelis-darželis "Genys".
“Nykštukų” grupės vaikučius ruošė vyr. auklėtoja Danguolė Šeškienė ir meninio ugdymo pedagogė Edita Krikščiūnienė.
D        
Druskininkai, lopšelis - darželis ,,Bitutė"
direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ona Motiejūnaitė
Druskininkų ,,Saulės“ pagrindinė mokykla 1a klasė.
Mokytoja Dalia Kavaliauskienė
J        
Jonavos rajono vaikų globos namai. Dalyvavo 4-6 metų amžiaus vaikai.
Vaikus šokiui rengė Inga Nacevičiūtė ir Kristina Verseckienė
Jonavos „Lietavos“ pagrindinės mokyklos mokiniai
Šokio mokytoja Rita Pilypienė ir sveikatos priežiūros specialistė Julija Giršienė.
Jonavos rajono Barupės pagrindinė mokykla1- 4 kl. mokiniai
Mokytoja Asta Rabikauskienė
JURBARKAS "ĄŽUOLIUKO" mokykla
"VARPELIŲ" priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymo grupė

INGA KRIKŠTANIENĖ priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė
IRENA VAITIEKIENĖ priešmokyklinio ugdymo pedagogė
DAINA LIORANČIENĖ meninio ugdymo pedagogė metodininkė
K        
Kauno m. l/d "Šermukšnėlis" Giliukų grupė
Auklėtoja - metodininkė Edita Končiuvienė, socialinė pedagogė Ktristina Klimovienė
Kauno "Paparčio" pradinės mokyklos 1-4 klasių šokėjai - "Paparčiukai"
šokių mokytoja Loreta Dirvelienė.
Kauno Nemuno mokykla - daugiafunkcis centras, dalyvauja 1-2klasių mokiniai, 
choreografė Justė Mykolaitytė
Kauno rajono Piliuonos vidurinė mokykla. 
Organizatoriai: 12 kl. mokinė Sandra Banionytė, 12 kl. mokinė Danguolė Kameneckaitė
Kauno raj. Ringaudų pradinė mokykla, "Boružiukų" gr. vaikai
auklėtojos Jolita Reipienė ir Nijolė Zaveckienė, vaikučius paruošti ir filmuoti padėjo : meninio ugdymo ped. Daiva Štarevičiūtė ir medicinos seselė Danutė Dūdėnienė
Kauno raj. Šlienavos pagrindinė mokykla 2 klasė
Šokio mokytoja A.Vaičekauskienė
Klasės mokytoja I.Surgautienė
Kaišiadorių lopšelio - darželio "Žvaigždutė" ikimokyklinukų "Boružėlės" grupės vaikai
auklėtoja Daiva Striogienė
VšĮ Kazlų Rūdos socialinės paramos centro vaikų dienos centro "Šypsniukas" pradinių klasių mokinių švarių rankų šokis.
Socialinė pedagogė Daiva Šakočiuvienė, Socialinė darbuotoja Sabina Kudžmaitė, Pedagogė - veiklos vadovė Raimonda Matukynienė.
Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla,
priešmokyklinio ugdymo grupė (ruošė mokytoja Edita Radzevičienė) , 1-4 klasių mokiniai (paruošė Jolanta Ribačionkienė)
Kelmė "Kražantės" progimnazija, pailgintos darbo dienos grupė,
auklėtoja Janina Baškienė,
Kelmės r. Kukečių sen., Labūnų k., Kelmės rajono Elvyravos pagrindinė mokykla 1-4 klasių mokiniai
Socialinė pedagogė Audronė Barakauskienė
Kelmės rajono Tytuvėnų vaikų lopšelio - darželio „Pelėdžiukų“ grupės šokį  
pedagogė Rima Šivickienė
Kėdainių mokykla-darželis ,,Puriena", ,,Ąžuoliukų" grupė.
Šokį sukūrė vyresnioji auklėtoja Roma Činikienė ir ITO Arvydas Kantautas
Kėdainių lopšelis – darželis „Pasaka“ „Boružėlių“ ir „Skruzdėliukų“ grupių vaikai
 Šokį kūrė: E. Labunskienė, V. Rusevičienė, D. Kaupienė
Kėdainių lopšelio-darželio ,,Vyturėlis" priešmokyklinės ,,Musmiryčių" rupės ir ikimokyklinių ,,Obuoliukų:, ,,Boružėlių", ,,Viščiukų"grupių vaikai.
Šokį kūrė: meninio ugdymo pedagogė Jadvyga Railienė, sveikatos priežiūros specialistė Gailutė Rutkauskienė.
Kėdainių mokykla darželis "Vaikystė"
Kėdainių rajono Akademijos gimnazijos "Kaštono' skyriaus priešmokyklinė grupė.
Kėdainių r.  Labūnavos pagrindinės mokyklos pradinių klasių moksleiviai,
mokytojos metodininkės D. Dovydavičiūtė, J. Vaitiekūnienė, A. Urbonavičienė
Klaipėdos lopšelis-darželis "Švyturėlis", lopšelio-darželio vaikai amžius nuo 3-6 metų.
Vadovė: Vida Daugėlienė
Klaipėdos lopšelio-darželio "Alksniukas" 
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė - Viktorija Rutavičienė ( "Kačiukų grupė); Auklėtoja - Margarita Repnikova ("Drugelių grupė);
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė - Ingrida Stankienė ("Boružėlių" grupė).
Klaipėdos lopšelis-darželis "Versmė","Kregždučių" gr. priešmokyklinio ugdymo pedagogė Irena Juknienė  
judesio korekcijos pedagogė Egita Januškienė
Klaipėda lopšelis darželis "Žilvitis" , Ežiukų grupė (3-6 m) ,
aklėtoja Vitalija Mažonienė
Klaipėdos miesto lopšelis-darželis "Boružėlė"
Klaipėdos miesto sutrikusio vystymosi kūdikių namų mažieji gyventojai iš "Saulučių", "Bitučių" ir "Lašeliukų" grupių.
Šokio kūrėja ir auklėtoja Raimonda Freitakienė.
Klaipėdos "Saulėtekio" pagrindinė mokykla
Mokytojai: Ligita Pladienė, Giedra Misevičienė, Vilija Maksimavičienė
Klaipėdos Tauralaukio progimnazija. Priešmokyklinio ugdymo grupė "Bitutės".
Auklėtojos Daiva Skurdelienė ir Laura Skersienė. Šokių mokytoja Diana Pučkorienė.
Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija grupė: 1-4 kl. moksleiviai
Koordinatorius: Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Ksenija Safina
Klaipėdos raj. Drevernos vaikų darželio SPALVIUKŲ mišrios 4-6 m. vaikų grupė
Grupės auklėtoja Renata Tažienė,
Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos 2 klasė.
mokytoja Vilma Miliukienė
L        
Lazdijų mokykla-darželis „Kregždutė“
“Nykštukų” priešmokyklinio ugdymo  grupė. Mokytoja Dovilė Pavasarytė
Lazdijų mokykla-darželis „Kregždutė“
2a klasė,  Mokytoja Daiva Burneikienė.
Lazdijų  mokykla- darželis „Vyturėlis“ Švarių rankų šokį šoko 3a klasės mokiniai.
Mokinius ruošė mokytoja Aušra Tamkevičienė ir muzikos mokytoja Asta Slančiauskienė.
Lazdijų r. Kučiūnų mokykla 2-4 klasės
mokytoja Daiva Malinauskienė
Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokyklos pradinukai,
vadovaujami mokytojų Astos Aleksonienės, Audronės Bendaravičienės ir Valės Kuncienės
M        
Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Nykštukas“, „Ežiukų“ grupės vaikai,
auklėtojos Angelė Blaškevičienė ir Vida Sušinskienė
Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Varpelis“  Ikimokyklinė grupė „Drugeliai“,
auklėtojos Angelė Bagdanavičienė, Asta Juodinienė, soc.pedagogė Aura Plikaitytė
Marijampolės vaikų lopšelis- darželis „Vaivorykštė“ „Ančiukų“ grupės vaikai (5m) Auklėtojos Nijolė Piliponienė ir Linutė Griškelienė
Vaikų slaugytoja Aurelija Makackienė Meninio ugdymo pedagogė Irena Stravinskienė
Marijampolės sav.  Šunskų pagrindinės mokyklos trečios kl. moklseiviai. Šokio autorius: trečios klasės mokinys Nedas Radzevičius
mokytoja: Ramutė Murauskienė
Mažeikių lopšelio - darželio „Buratinas" 9 grupės ( 5 metų ) ugdytiniai ir jų tėveliai.
Auklėtojos Jūratė Dačkauskienė, Stanislava Radvilavičienė ir ugdytinio Ernesto mama Edita Aganinienė.
Mažeikių "Vyturio" prad. mokykla, šokių būrelis "Piruetas",
šokių mokytoja Edita Aganinienė
Mažeikių r. Tirkšlių darželis "Giliukas",
Muzikinio ugdymo vadovė Natalija Burbienė
Mažeikių raj. Sedos Darželis "Drugelių" grupė,
pedagogės Vilma Pocienė ir Viktė Radavičiūtė
Mažeikių rajono savivaldybės lopšelis darželis"Delfinas"
vadovė Edita Gaižauskienė
Mažeikių r. Viekšnių gimnazija 3a kl.
mokytoja Violeta Gurskienė,
Molėtai, vaikų lopšelis - darželis„Saulutės“, priešmokyklinė „Aitvariukų“ grupė,
priešmokyklinio ugdymo pedagogė Inga Barunova
Molėtų vaikų lopšelis – darželis „Saulutės” , „Nykštukų” grupė
Vyr. priešmokyklinio ugdymo pedagogė Lina Pakštienė
N        
Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinės mokyklos1-4 klasių mokiniai.
Mokytojos: Urbonienė Dalia, Marytė Mačijauskienė, Gražina Noreikaitė, Birutė Vaivadienė.
P        
Pagėgių sav Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinė mokyklo s1-4 klasių mokiniai.
mokytojos:Urbonienė Dalia, Marytė Mačijauskienė, Gražina Noreikaitė, Birutė Vaivadienė
Palangos darželis-lopšelis "Gintarėlis", Auklėtoja - Alma Matelienė
Šokį kūrė - Visuomenės sveikatos specialistė Sandra Jakšrtienė.
PASVALIO DARŽELIS-MOKYKLA „LIEPAITĖ“ 4 KLASĖ
MOKYTOJA STASĖ BAGDONIENĖ
Pasvalio darželis-mokykla „Liepaitė“ „Drugelių“ grupės vaikučiai
mokytoja Rita Aukščionienė
Pasvalio darželis-mokykla „Liepaitė“ „Meškiukų“ grupės vaikučiai
Auklėtojos Danutė Balčiūnienė ir Ritutė Bulkienė
Pasvalio darželis-mokykla „Liepaitė“ „Pelėdžiukų“ grupės vaikučiai
Auklėtoja Irena Tekutienė
Pasvalio darželis-mokykla „Liepaitė“ „Kiškučių“ grupės vaikučiai
Auklėtoja Stasė Valickaitė
Pakruojo lopšelis-darželis "Vyturėlis"
"Drugelių” grupė, vadovė Daiva Miknevičienė
Pakruojo vaikų lopšelis - darželis "Vyturėlis","Aitvariukų" grupė,
auklėtoja Nijolė Maciūnienė
Panevėžio miesto Lopšelis – darželis „Pasaka” VPC priešmokyklinio ugdymo „Boružėlių“
grupės ugdytiniai Meninio ugdymo pedagogė -  Dalia Samuolienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė - Diana Krikštaponienė
Panevėžio Lopšelis-darželis ,,Vaivorykštė‘‘,,Žiogelių“ gr. (4-5m.).
Meninio ugdymo pedagogė Kristina Jankūvienė, Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Eglė Dvilevičienė.
Panevėžio l/d „Varpelis“ , „Boružėlių“ grupė
Meninio ugdymo mokytoja Virginija Bubinienė,  auklėtoja Danutė Meliūnienė
Panevėžio lopšelis - darželis ,,Gintarėlis”  priešmokyklinio ugdymo grupė ,, Meškučiai ",
mokytojos- Asta Rameliėnė ir Neringa Jurevičienė
Panevėžio pradinė mokykla, 3C klasės mokiniai,
mokytoja Zita Nefienė
Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija, 1b klasės mokiniai,
pradinio ugdymo mokytoja Vaida Kielienė, šokio mokytoja Loreta Palavenienė
Panevėžio "Rožyno" progomnazija
mokytoja KRISTINA OSTRAUSKIENE
Panevėžio r. Kurganavos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai ir ikimokyklinukai
Mokytojos Rasa Macelienė ir Rasa Aleliūnienė
Panevėžio rajono Raguvos gimnazijos pirmokai.
Mokytoja  Vilmantė Bilevičienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Lina Jonėnienė
Panevėžio rajonas, Velžio vaikų lopšelis-darželis, ,,Bitučių“ grupė.
Grupės auklėtoja Daiva Ignatavičienė Meninio ugdymo pedagogė Danutė Pleskienė
Panevėžio rajonas Raguvos vaikų lopšelis-darželis, "Pelėdžiukų" priešmokyklinio ugdymo grupė
priešmokyklinio ugdymo pedagogė Kristina Žernosekovienė, muzikos vadovė Kristina Juškienė
R        
Radviliškio lopšelis - darželis "Žvaigždutė", "Žirniukų" grupė.
Vaikus paruošė: Mildutė Juozaitienė - auklėtoja, Rita Tamošiūnaitė - sveikatos priežiūros specialistė, dietistė.
Radviliškio lopšelis - darželis "Žvaigždutė". "Giliukų" grupė. "Švarių rankų šokis 14"
Vaikus paruošė:  Jurga Bložienė, auklėtoja, Daiva Malčiauskienė, auklėtoja, Rita Tamošiūnaitė, Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė, dietistė.
Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla 4b klasė
Mokinius paruošė mokytojos: Valerija Jurgauskienė, Vida Povilaitienė. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Gražina Žiaunienė.
Raseinių lopšelis - darželis "Saulutė"
Kūno kurltūros pedagogė: Orinta Saunorienė
Raseinių r. Nemakščių darželis
priešmokyklinio ugdymo  pedagogė Laimutė Šaparnienė ir kūno kultūros pedagogė Regina Zudmonienė
Rokiškio lopšelis - darželis "Varpelis." Ankstyvojo ikimokyklinio ugdymo "Katinėlių" grupė.
Auklėtojos Nijolė Skukauskienė, Inga Šablinskienė
Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija antrų klasių mokiniai
Mokytoja Rita Zovienė, kūrė šokį Visuomenės sveikatos specialistė Aurelija Galvanauskienė
Rokiškio r. Kavoliškio mokyklos-darželio mišri ikimokyklinio ugdymo grupė "Saulės zuikučiai". Šokyje dalyvauja 4-6 metų mergaitės.
Auklėtojos Sonata Stoškuvienė ir Kristina Vabolytė
S        
Skuodo r. Ylakių vaikų lopšelis darželis.
Aukletojos Vilija Gerikienė ir Virginija Navidanskienė
Š        
Šakių rajono Kidulių pagrindinės mokyklos Sudargo Martyno Sederevičiaus pagrindinio ugdymo skyrius Ikimokyklinio –priešmokyklinio ugdymo grupė.
Mokytoja Inga Pranskaitienė
Šalčininkų m., Poškonių sen., Poškonių lopšelis – Darželis, Meškiukų grupė
Nadežda Malinovskaja
Šalčininkų r. Eišiškių l - d ,,Žiburėlis" ,,BITUČIŲ" grupė
Grupės auklėtoja - Justyna Antul, meninio ugdymo mokytoja - Svetlana Bartos
Šalčininkų r. Jašiūnų lopšelis-darželis „Žilvitis“   „Pelėdžiukų“  grupė
Auklėtoja Diana Osipovič
Šeduvos lopšelis-darželis priešmokyklinė 'Boružiukų" grupė
priešmokyklinio ugdymo pedagogė Roma Skestenienė
Šeduvos lopšelis-darželis priešmokyklinė 'Boružiukų" grupė
priešmokyklinio ugdymo pedagogė Roma Skestenienė
Šiaulių lopšelis-darželis „Gluosnis“,„Saulutės“ grupė,
auklėtoja Rasa Girčienė ir neformaliojo ugdymo mokytoja Silvija Ivanovienė,
Šiaulių lopšelis-darželis „Coliukė“ („Bildukų“ grupė)
Pedagogas: Roberta Sakalauskienė (meninio ugdymo mokytoja)
Šiaulių l/d “Žiburėlis” “Raidelių ” gr. vaikai,
pedagogai Živilė Butkuvienė, Lina Drazdovienė
Šiaulių "Sandoros" progimnazija 2b klasės mokiniai .
Visuomenės sveikatos specialistė: Sabina Stugienė, choreografijos mokytoja: Milda Rimkuvienė
Šiaulių sutrikusios klausos vaikų ugdymo centro "Drugelių"grupė
Mokytojos  Jolita Uljanovienė, Vaiva Pocevičienė, Alma Čiužauskienė
Šiaulių sutrikusios klausos vaikų ugdymo centro "Kačiukų"grupė
Mokytojos  Jolita Uljanovienė, Vaiva Pocevičienė, Gintarė Kaminskienė
Šiaulių r. Kužių lopšelis-darželis "Vyturėlis", "Boružiukų" ir "Pelėdžiukų" gr.,
Meninio ugdymo mokytoja Daiva Paskočinienė ir Choreografijos mokytoja Daiva Virakienė
Šiaulių rajonas Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla, 3 klasės mokiniai.
Klasės mokytoja Asta Startienė,
Šiaulių r. Kairių lopšelis-darželis „Spindulėlis“ „NAMINUKŲ“ grupė
Meninio gydymo mokytoja JUGINA STAPUŠAITIENĖ ir VIDIJA RINKEVIČIENĖ, NERINGA KAVALIAUSKIENĖ
Šiaulių r. Gruzdžių lopšelio - darželio ,,Puriena" ,,Ramuniukų" grupė.
Ugdytinius paruošė vyresnioji auklėtoja Gintarė Tautkienė ir vyresnioji meninio ugdymo mokytoja Vida šulnienė.
Šiaulių r. Ginklūnų lopšelis-darželis 3-4 metų ,,Saulutės" grupė
auklėtojos Evelina Ražinskienė ir Vida Maigienė
Šiaulių rajono Voveriškių mokykla, 4 klasės mokiniai
Mokinius paruošė mokytoja Audronė Gauronskienė.
Šiaulių rajonas Kuršėnų Pavenčių mokykla Priešmokyklinio ugdymo grupė
Mokytoja Silva Žukauskienė choreografija mokytojos Loretos Lideikienės
Šilalės rajono Pajūrio Satanislovo Biržiškio gimnazijos  1 - 4 klasių mokiniai,
vadovė Giedrė Fasci.
Šilalės rajono Pajūralio pagrindinės mokyklos  1 - 4 klasių mokiniai,
vadovė Giedrė Fasci 
Šilutės lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ „Boružiukų“ grupė
Auklėtoja – Vitalija Zemliauskienė
Šilutės lopšelis-darželis "Raudonkepuraitė", "Paukščiukų" gr.
Auklėtojos: Laimutė Toleikienė, Gražina Toleikienė
1 filmas
2 filmas
Šilutės lopšelis-darželis "Žvaigždutė" Grupės: 8, 10, 11
Auklėtojos: Žydronė Aleničevienė, Daiva Bačiulienė, Reda Jakienė
Šilutės lopšelis-darželis "Žibutė" grupės: 8-9
Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Lidija Balsienė, Veronika Gervaitytė ir visuomenės sveikatos specialistė Evelina Sobolienė.
Šilutės lopšelis-darželis "Raudonkepuraitė" "Gandriukų" gr.
Auklėtojos: Birutė Vengalienė, muzikos mokytoja Lina Liakšienė
Šilutės r. Saugų Jurgio Mikšo pagrindinės mokykla
Šilutės rajono Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio 2 kl. mokiniai.
Mokytoja: Sonata Vilčiauskienė.
Šilutės raj. Žemaičių Naumiesčio gimnazijos Degučių skyriaus 1-4 klasių mokinių ir priešmokyklinio ugdymo grupės pasirodymas,
šokio vadovė mokytoja Vanda Marozienė
Šilutės rajono Vainuto gimnazijos ikimokyklinė grupė "Žvaigždutė".
Auklėtoja Karolina Piečytė
Šilutės rajono Vainuto gimnazijos 3 – 4 klasių mokiniai
parengė klasių mokytojos: Danguolė Jonelienė ir Asta Mauricienė
T        
Tauragės reabilitacijos centras-mokykla ,,Pušelė” ,,Boružiukų” gr.
Grupės auklėtoja Zita Trakšelienė
Tauragės „Šaltinio ″ progimnazija 1a klasė, auklėtoja Ingrida Lukošienė.
Mokinius ruošė Lina Šaulienė, organizavo sveikatos priežiūros specialistė Viktorija Jankevičiūtė
Tauragės rajono  Pagramančio pagrindinės mokykla, ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo grupė ,,Drugeliai"
auklėtoja Indrė Rusteikienė, soc. pedagogė Jolita Žemaitienė
Tauragės r., Skaudvilės specialioji mokykla.
Spec. pedagogė Rasa Gerulienė
Telšių l/d "Eglutė" "Pelėdžiukų" grupė
Aukl. Jurgita Simaitienė, Vyr. aukl. Rosita Kertenienė ir  VSPS Janina Činskienė.
Telšių lopšelis-darželis „Berželis“,  Grupė „Varliukai“
visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Milda Liubinavičienė, meninio ugdymo pedagogė Jevgenija Norkuvienė, vyr. auklėtoja Laima Francūzevičienė.
Telšių Naujamiesčio mokykla 3-4 kl. mokiniai, turintys spec.poreikių
mokytoja Laima Janušaitė ir soc.pedagogė Giedrė Jachimovič
Telšių rajono Nevarėnų pagrindinė mokykla, 3 klasė,
mokytoja Rasa Prušinskienė
Telšių rajono Nevarėnų pagrindinė mokykla, 2 klasė,
mokytoja Jolanta Bružienė
Trakų vidurinė mokykla, 3-4 kl.mokiniai
Mokytojos: Alia Puč 3 kl. klasės vadovė, Irena Markovska 4 kl. klasės vadovė
Trakų r. Rūdiškių vaikų lopšelio-darželio ,,Pasaka" ankstyvojo amžiaus vaikų grupės: ,,Nykštukai" ir ,,Pupos"
auklėtojų: Alinos Sidorovič, Reginos Baranovskos, Renatos Rusakovienės darbas.
U        
Ukmergės lopšelis-darželis "Eglutė', atlieka priešmokyklinės grupės "Nykštukai"  vaikai.
Paruošė neformaliojo ugdymo pedagogė Vaida Žiedelienė ir priešmokyklinės grupės auklėtoja Vida Barinova.
Ukmergės mokykla - darželis"Varpelis" priešmokyklinė "Boružės" grupė
Auklėtoja Gražina Skapienė, muzikos vadovė Milda Namikienė
Dukstynos pagrindinės mokyklos 4C klasė
Klasės mokytoja Vilma Rabazauskienė
Ukmergės mokykla - darželis"Varpelis" 1-4 klasių šokių būrelis
Šokio mokytoja Lina Nefienė
Ukmergės vaikų laisvalaikio ir užimtumo centras "Vaivilda", šoka mamyčių ir vaikų grupė "Šokiai kaip žaidimas",
 Vadovės Vilma Virbalienė ir Vaida Žiedelienė
Utena, vaikų lopšelis - darželis "Saulutė" Kodėlčiukų grupė
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė :Kristina Jasiūnienė
Utenos Vyturių progimnazijos 1-2kl. mokiniai.
Šokį pastatė Aidas Tijūnėlis.
V        
Varėnos "Pasakos" vaikų lopšelis- darželis "VOVERIUKŲ GRUPĖS" VAIKAI, 4- 5 METAI
auklėtoja Lina Grimutienė; auklėtoja Gražina Žalienė;  meninio ugdymo mokytoja Rosita Janina Svetikienė.
Varėnos "Pasakos" vaikų lopšelio - darželio "Meškiukų" grupė,
Auklėtoja Virginija Varanauskienė, Meninio ugdymo mokytoja Rosita Janina Svetikienė
Varėnos vaikų lopšelis - darželis "Žilvitis", "Pelėdžiukų" grupė,
auklėtoja Aina Pūtienė,
Varėnos „Ryto“ progimnazija III klasės mokiniai,
mokytoja Gintarė Maslauskaienė
Vilniaus lopšelio-darželio "Medynėlis" „Voveriukų“ (5-6 m.) ir „Skruzdėliukų“ (5-6 m.) grupių vaikų
vaikučius konkursui ruošė auklėtoja Jūratė Steponavičienė ir meninio ugdymo pedagogė Lina Kašauskienė
Vilniaus miesto lopšelis/darželis „GINTARĖLIS“
Gaidžiukų grupė, auklėtoja Rasa Čepienė,meninio ugdymo pedagogė Giedrė Ivanenkienė, slaugytoja Brigita Skadeilytė.
Viekšnių lopšelis-darželis "Liepaitė", "Paukštelių" grupė,
ruošė meninio ugdymo pedagogė Milda Tenienė.
Vilniaus lopšelis - darželis „Gervelė“
meninio ugdymo pedagoge Jolanta Sukovienė
Vilnius l/d "KARUSELĖ" vaikų grupės "Uogelė" ir "Auksinė žuvelė",
Erika Novoselskienė ir Jekaterina Kuzina
Vilniaus specialusis lopšelis darželis "Čiauskutis", Genelių grupė,
pedagogai Sandra Kalinauskienė ir Rasa Butkevičienė
Vilniaus Vilkpėdės darželis-mokykla "Skruzdėliukų" grupė
Auklėtoja Jekaterina Skurko
Vilniaus privatus lopšelis-darželis "Boružėlės" grupė "Drugeliai"
Auklėtoja Jurga Alytienė, šokių mokytoja Monika Baubonytė
Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas"  grupė "Gudručiai"
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Jelena Omelčenko
Vilniaus Žėručio pradinė mokykla ,
šokio mokytoja ir idėjos iniciatorė - Andželika Moisejenkaitė - Knyzienė;
Neringa Ciūnienė, Renata Komarienė (sienos dekoracija), Vytautas Puzas (video), Silvija Jankauskienė (instrumentai ir ritmika). 
Vilniaus Naujininkų mokykla 1b klasė,
mokytoja Vida Chlebnikovienė
Vilniaus J. Lelevelio vidurinė mokykla 2 klasė
Vilniaus r.,  Sudervė, Buivydiškių pagr.m-klos, Sudervės pradinis skyrius, studijos “Rio”, 4-6 m vaikučiai.  
Vadovės: Jurgita Stasiūnienė ir Reda Rutkauskienė
Vilkaviškio lopšelis-darželis „Buratinas”, “Dainiukų” grupė
Edita Setkauskienė
Vilkaviškio pradinės mokyklos 3 A klasė
Mokytoja Aurelija Anisimavičienė
Vilkaviškio rajono Gižų Kazimiero Baršausko pagrindnės mokyklos jungtinė 1-4 klasių grupė,
vadovaujama mokytojos Edvinos Subačiūtės – Baltrušaitienės
Vilkaviškio r. Kybartų vaikų lopšelis-darželis "Kregždutė" 5-6 metų vaikai.
Šokių būrelio vadovė Rima Kurtinaitienė
Vilkaviškio rajono Pilviškių „ Santakos“ gimnazija, priešmokyklinio ugdymo grupė
priešmokyklinio ugdymo pedagogė Daiva Festerienė, meninio ugdymo pedagogė Renata Janavičienė, filmavo-montavo Irma Baršauskienė,
Visaginas Vaikų lopšelis - darželis "Auksinis gaidelis" grupė "Žvaigždutės"
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Regina Servut, auklėtoja Ada Grebenok
Visagino vaikų lopšelis - darželis "Auksinis raktelis", grupė "Saulytės namelis"
Šokių vadovė Danutė Fazilova, priešmokyklinio ugdymo pedagogė Rasa Juršytė
Visagino lopšelis-darželis "Kūlverstukas", priešmokyklinė grupė "Varpeliai"
auklėtoja Kristina Vitiukova.
Visagino miesto  vaikų lopšelis - darželis "Gintarėlis", grupė "Vorobyški", 
vyr. auklėtoja Lina Lazenkova
Visagino miesto  vaikų lopšelis - darželis "Gintarėlis", grupė "Teremok" -
auklėtoja metodininkė Olga Falejeva, meninio ugdymo mokytoja Nadežda Žuliabina, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Nadežda Kostygova, vaikų tėveliai Olesia Orlovskaja, Tatjana Chmelevskaja, Viktorija Šmakova, Liudmila
Visagino vaikų lopšelis - darželis "Ąžuoliukas" ,,Ąžuoliuko mokyklėlė" ir ,,Pelėdžiūkų mokyklėlė"
Meninio ugdymo mokytoja Inga Cicėnienė
Ž        

Organizatoriai:
Informaciniai rėmėjai:
Partneriai:
 

Daugiau informacijos:
Joana Tamkevičiūtė
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras
Švietimo ir komunikacijos skyrius
8 671 10216, joana@ulac.lt
www.ulac.lt

Paieška
Renginių kalendorius
Naudingos nuorodos
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras Nugalėtojų g. 14 D,, Vilnius, Vilnius. Telefonas: (8 5) 230 0125. .