Karjeros galimybės

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras siūlo darbą
 
Imunoprofilaktikos skyriaus visuomenės sveikatos specialistui
 
Imunoprofilaktikos skyriaus visuomenės sveikatos specialisto veiklos sritis – konsultuoti telefonu skiepų linija Lietuvos Respublikos gyventojus apie vakcinas nuo COVID-19 ligos ir vakcinavimo eigą; konsultuoti fizinius ir juridinius asmenis vakcinomis valdomų ligų epidemiologinės priežiūros klausimais;pagal kompetenciją teisės aktų nustatyta tvarka ir suderinus su Skyriaus vedėju teikti informaciją apie vakcinomis valdomų ligų epidemiologinę situaciją ir profilaktikos priemones suinteresuotoms institucijoms, sveikatos priežiūros įstaigoms, gyventojams ir žiniasklaidai ir kita.
 
Pretendentams keliami reikalavimai:
1. turėti aukštąjį universitetinį medicininį arba aukštąjį universitetinį biomedicinos mokslų studijų srities visuomenės sveikatos krypties bakalauro kvalifikacinį laipsnį; 2. būti susipažinusiam su teisės aktais, reglamentuojančiais užkrečiamųjų ligų epidemiologinę priežiūrą ir kontrolę (valdymą); 3. mokėti gerai dirbti kompiuteriu ir šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis (MS Office programinis paketas, internetas, elektroninis paštas); 4. mokėti vieną iš Bendrųjų Europos kalbų B2 lygiu; 5. sklandžiai valstybine kalba dėstyti mintis raštu ir žodžiu, išmanyti dokumentų rengimą, tvarkymą ir apskaitą.
 
Atlyginimas: 1350-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių, atsižvelgiant į darbuotojo profesinio darbo patirtį.
 
Gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda „visuomenės sveikatos specialistas“ iki 2021 m. birželio 9 d. prašome siųsti el. paštu ingrida.steikuniene@ulac.lt.

Daugiau informacijos telefonu (8 5) 230 0124.

Paieška
Renginių kalendorius
Naudingos nuorodos
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras Nugalėtojų g. 14 D,, Vilnius, Vilnius. Telefonas: (8 5) 230 0125. .