Kviečia iniciatyva „Švarių rankų šokis 13“!

Kviečiame pasižiūrėti 2013 m. konkurso dalyvių atsiųstus vaizdo įrašus ir laukiam daugiau puikių šokių.

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) iniciatyva šį rudenį, jau antrus metus iš eilės, startuos „Švarių rankų šokis 13“. Šiais metais sukurti šokį kviečiami ne tik darželinukai ir pradinių klasių moksleiviai, bet  ir šeimos.
 
Ikimokyklinių įstaigų ir pradinių klasių ugdytiniai šiemet turės puikią progą, auginant mikrobus specialioje terpėje, patikrinti savo rankyčių švarą. Visi norintys pamatyti kas gyveną ant nešvarių rankų galės kreiptis į savo ugdymo įstaigos visuomenės sveikatos specialistą, kuris padės tinkamai atlikti šį smagų testą.

Užkrečiamųjų ligų prevencijai itin svarbi higiena. Per nešvarias rankas plinta įvairios virusinės ir bakterinės infekcijos, galinčios sukelti rimtų pavojų sveikatai. Higienos įpročiai formuojasi vaikystėje, todėl ULAC ragina ikimokyklinių įstaigų ir pradinių klasių ugdytinius bei šeimas lavinti asmens higienos įpročius ir kviečia kūrybiškai pažvelgti į švarių rankų svarbą – sukurti originalų šokį. Nuolat kartojami ir nuotaikingai atliekami judesiai didina tikimybę, jog vaikai greičiau įsisavins informaciją ir jos greitai neužmirš.
 
Originaliausio šokio kūrėjų laukia prizai!

Iniciatyva „Švarių rankų šokis“ skirta ugdyti teisingus vaikų rankų higienos įpročius ir į rankų plovimo procesą pažvelgti linksmai.

Taisyklės ugdymo įstaigoms:
  • Kartu su grupės draugais sukurkite iki 1 min. trukmės šokį, kuriame atsispindėtų rekomenduojami rankų plovimo judesiai. Juos rasite žemiau.
  • Šokį kokybiškai nufilmuokite.
  • Įrašą įkelkite į interneto svetainę youtube.com ir pavadinkite jį „Švarių rankų šokis 13“
  • Užpildykite registracijos formą (laisva), nurodykite savo grupę, mokytojo/auklėtojo vardą, pavardę, įstaigos pavadinimą, miestą, el. paštą, pridėkite vaizdo įrašo nuorodą, ir ją atsiųskite el. paštu sokis@ulac.lt iki š. m. spalio 30 dienos.
Taisyklės šeimai:
  • Kartu su šeima sukurkite iki 1 min. trukmės šokį, kuriame atsispindėtų rekomenduojami rankų plovimo judesiai. Juos rasite žemiau.
  • Šokį kokybiškai nufilmuokite.
  • Įrašą įkelkite į interneto svetainę youtube.com ir pavadinkite jį „Švarių rankų šokis 13“
  • Užpildykite registracijos formą (laisva), nurodykite savo miestą, el. paštą, pridėkite vaizdo įrašo nuorodą, ir ją atsiųskite el. paštu sokis@ulac.lt iki š. m. spalio 30 dienos.
Maloniai kviečiame bendradarbiauti!

Daugiau informacijos:
Joana Tamkevičiūtė
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras
Švietimo ir komunikacijos skyrius
8 671 10216, joana@ulac.lt
www.ulac.lt

KAIP TEISINGAI PLAUTI RANKAS?Organizatoriai:
Informaciniai rėmėjai:

 
Partneriai:
 
        
  

Paieška
Renginių kalendorius
Naudingos nuorodos
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras Nugalėtojų g. 14 D,, Vilnius, Vilnius. Telefonas: (8 5) 230 0125. .