Kviečiame pasidžiaugti pirmaisiais iniciatyvos „Švarių rankų šokis 16” darbais

  A      
  ALYTUS IR ALYTAUS RAJONAS
  Alytaus lopšelis-darželis „Pušynėlis“
Mokytojos: Priešmokyklinio ugdymo pedagogės: Vaida Selevičienė, Jurgita Danisevičienė, Loreta Žulienė ir meninio ugdymo pedagogė Jurgita Stepanavičienė.
  Anykščių rajono Viešintų pagrindinė mokykla - daugiafunkcis centras.
Mokytoja: Rūta Znamenskė
  B      
  BIRŽAI IR BIRŽŲ RAJONAS
  Biržų lopšelis/darželis ,,DRUGELIS",dalyvauja 3 gr vaikučiai,
juos paruošė meninio ugdymo pedagogė RASA MURELIENĖ
  Biržų rajono Kirdonių universalus daugiafunkcinis centras, mišri 2-5 metų ,, Drugelių‘‘ grupės
vaikučius ruošė vyresnioji meninio ugdymo pedagogė Edita Krikščiūnienė ir auklėtojos
  Č      
  C      
  D      
  DRUSKININKAI IR DRUSKININKŲ RAJONAS
  Druskininkų lopšelis - darželis "Žibutė", Ikimokyklinės grupės "Boružėlė", "Eglutė", "Drugelis", Priešmokyklinė grupė "Saulutė"
Auklėtoja Rita Rimkevičiūtė
  Druskininkų lopšelis – darželis „Bitutė“,  „Boružėlės“grupė; „Kregždutės“grupė; „Žvirbliukų“grupė;
Meninio ugdymo pedagogė, Rūta Marcinonienė; Auklėtoja, Ramunė Šerkšnienė; Priešmokyklinio ugdymo pedagogė, Edita Pavalkienė; Auklėtoja, Danutė Kolomyjcevienė;
  E      
  F      
  G      
  H      
  I      
  J      
  JONIŠKIS IR JONIŠKIO RAJONAS
  Joniškio "Saulės" pagrindinės mokyklos, 2-ų klasių mokiniai
Projekto vadovės - choreografijos mokytoja - Viktorija Rimdžiūtė, soc.pedagogė - R. Vaitkienė, klasių mokytojos D. Balsytė ir O. Šilinskienė
  Joniškio r. Gasčiūnų pagr. mokykla
Mokytoja Ramunė Ramonienė 
  JONAVA IR JONAVOS RAJONAS
  Jonavos r. Barupės mokykla.
Meninio ugdymo vadovė: Aušrelė Chvainickienė, Priešmokyklinės grupės pedagogė : Loreta Balčienė,  Ikimokyklinės " Nykštukų" grupės auklėtoja: Odeta Šablevičiūtė,  Ikimokyklinės " Grybukų" grupės auklėtoja: Diana Švobienė.
  JURBARKAS IR JURBARKO RAJONAS
  Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla - darželis, priešmokyklinio ugdymo grupė „Ežiukai“
auklėtoja Žaneta Gribauskienė
  K      
  KAIŠIADORYS IR KAIŠIADORIŲ RAJONAS
  Kaišiadorių lopšelis – darželis „Žvaigždutė“, „Šimtakojų“grupė,
Lina Olišauskienė – auklėtoja Asta Veverskytė – meninio ugdymo mokytoja
  KAUNAS IR KAUNO RAJONAS
  Kauno Tirkiliškių lopšelio-darželis "Ąžuoliukų" grupės vaikai.
auklėtojos: Gitana Janina Kordušienė ir Asta Venckūnienė
  Kauno lopšelis-darželis „Kregždutė“, Ikimokyklinė „Pelėdžiukų“ grupė
Diana Grinienė, kūno kultūros pedagogė, Irma Stuknienė, auklėtoja
  Kauno l.d.“Žingsnelis“, Ankstyvojo amžiaus „Ežiukų“ grupė
Muzikos mokytoja metodininkė Kristina Saulevičienė, Auklėtoja Natalija Zaiceva, Auklėtoja Vitalija Dulskytė
  Kauno l/d ,,Eglutė"
auklėtojos Vaiva Gvildienė, Monika Gudavičiūtė (Skruzdėliukų gr.) , Zita Grinkevičienė (Bitučių gr.) , muz. ped. Asta Savickienė
  Kauno miesto Lopšelis-darželis “Girinukas”. Priešmokyklinio ugdymo grupė “Voveriukai”
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Lauryna Klimaitienė;  Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Asta Povilavičienė; Muzikos pedagogė Asta Veverskytė
  Kauno lopšelis-darželis „Vaidilutė“
pedagogai: neformaliojo ugdymo (kūno kultūra) mokytoja Diana Blinkova, priešmokyklinio ugdymo pedagogė Laima Pūslienė
  Kauno lopselis-darzelis Smalsutis
Inga Maciulevičienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė
Brigita Kabišienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė
Ingrida Kolaitienė, grupės auklėtoja
Marius Grabauskas, neformaliojo ugdymo mokytojas (kūno kultūra)
Laima Jankauskienė, grupės auklėtoja
Kristina Mašanauskaitė, grupės auklėtoja
Giedrė Černikienė, logopedė
  KAUNAS. Lopšelis darželis ,,SPINDULYS,,
Projekte  dalyvauja: L.Cinkutienė,V.Bulovienė,D.Kantienė.
  Kauno lopšelio-darželio "Pušaitė", 2 metukų amžiaus grupės "Paukšteliai ir Nykštukai",
Auklėtoja Vilija Juodelinė,  Neformalaus ugdymo pedagogė, Raminta Baranauskienė
  Kauno Šv. Kazimiero progimnazija, šoko 2kl. mergaitės
Parengė šokių mokytoja Indrė Praškevičienė
  Kauno Simono Daukanto progimnazija, šoka 2 c kl. mokiniai
Mokytojos Jūratė Augūnienė ir Ona Alekrinskienė
  Kauno "Nemuno" mokyklos - daugiafunkcio centro 4 klasės mokiniai.
mokytojos R. Rudaitienė ir I. Jesevičienė
  Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras, grupė „Gudručiai“
Mokytoja Giedrė Čėsnienė
  Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla- daugiafunkcis centras, grupė „Kodėlčiukai“
Auklėtoja Orinta Bučienė
  Kauno raj. Karmėlavos lopšelis darželis ,,Žilvitis",  ,,Žvaigždučių" grupė,
Auklėtojos Ona Nemurienė ir Elena Zavodskienė
  KĖDAINIAI IR KĖDAINIŲ RAJONAS
  Kėdainių mokykla-darželis ,,Puriena“, ,,Bitučių“ grupė
Vyresnioji auklėtoja Gražina Žiužnienė, vyresnioji meninio ugdymo  pedagogė Dalytė Ivoškienė
  Kėdainių lopšelis darželis „Vyturėlis“.
Meninio ugdymo pedagogė Jadvyga Railienė, sveikatos priežiūros specialistė Gailutė Rutkauskienė
  Kėdainių "Ryto" progimnazija, 3a klasė
Mokytoja Rūta Plučiuvienė
  Kėdainių rajono Akademijos gimnazijos Kaštono skyrius;
auklėtoja Jūratė Karanauskienė, muzikos vadovė Gintarė Brazinskienė
  KELMĖ IR KELMĖS RAJONAS
  Kelmės r. Tytuvėnų vaikų lopšelis-darželis
Auklėtoja Indrė Čerkauskienė
  KLAIPĖDA IR KLAIPĖDOS RAJONAS
  Klaipėdos lopšelis-darželis „Versmė“. Priešmokyklinė „Kregždučių“ grupė.
Grupės pedagogės: Irena Juknienė, Aušra Daugalienė, Virginija Česonienė.
  Klaipėdos lopšelis- darželis ,,Rūta''
priešokyklinio ugdymo pedagogė Irena Budrikienė
  Klaipėda, lopšelis-darželis "Bitutė", "Gudručių" grupė
auklėtoja Snieguolė Savickienė
  Klaipėdos lopšelis –darželis „Dobiliukas“ „Laumžirgiukų“ priešmokyklinio amžiaus grupė
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Lina Pluščiauskienė, Choreografija Evijos mamytės Mirandos Šakienės
  Klaipėdos lopšelis darželis "Alksniukas", "Bitučių" grupė.
auklėtoja Liudmila Šepeleva
  Klaipėdos specialusis lopšelis - darželis Švyturėlis, "Nykštukų" grupė.
Neformaliojo švietimo mokytoja Irina Kerušauskienė.
  Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namų auklėtinių "Švarių rankų šokis 16"
  Klaipėdos Tauralaukio progimnazija. Priešmokyklinio ugdymo grupė "Bitutės".
Auklėtojos Daiva Skurdelienė ir Viktorija Pilibaitienė
  Klaipėdos Vydūno gimnazijos 2m  klasės mokiniai
Šokių mokytoja Inesa Aleksienė
  Klaipėdos Vydūno gimnazijos 1t  klasės mokiniai
Šokių mokytoja Inesa Aleksienė
  Klaipėdos Vydūno gimnazijos 1d  klasės mokiniai
Šokių mokytoja Inesa Aleksienė
  Klaipėdos r. Priekulės vaikų l/d Derceklių skyrius siunčia jums "Žiogelių" gr. (2-3 m.) "Švarių rankų šokį".
Auklėtoja Renata Tažienė
  Klaipėdos rajonas, Slengių mokykla - daugiafunkcis centras. Dalyvavo Ikimokyklinio ugdymo grupės: ,,Bitutės" ir ,,Boružiukai", bei priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Spalviukai" ir ,,Smalsučiai".
Auklėtojų vardai: Greta Grigišienė, Aistė Korsakienė, Vitalija Survilaitė, Virginija Biliukevičienė, Diana Stonkienė, Jurgita Spyčiūtė, Ingrida Simonavičienė. 
Muzikos vadovė Laura Gedgaudaitė. Sveikatos specialistė Vilija Veiverė.
  L      
  M      
  MARIJAMPOLĖ IR MARIJAMPOLĖS RAJONAS
  Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Rasa“, ikimokyklinio ugdymo grupė „Lašeliai“
auklėtoja Sonata Asadauskienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Simona Riaubienė
  Marijampolės vaikų lopšelis- darželis "Vaivorykštė", "Kiškiukų"
Auklėtojos: Nastutė Uzdilienė, Vilma Šlekaitienė
  MAŽEIKIAI IR MAŽEIKIŲ RAJONAS
  Mažeikių lopšelis - darželis "Bitutė"
Priešmokyklinio ugdymo pedagogės: Daiva Šarnickaitė 5a grupė, Vanda Kybartienė 5b grupė, meninio ugdymo pedagogė Jurgita Vaičienė
  Mažeikių lopšelis- darželis "Žilvitis", priešmokyklinio ugdymo grupė
pedagogė Elena Kontenienė
  Mažeikių "Vyturio" pradinės mokyklos šokio būrelis "Piruetas" ir popchoras "Vieversys".
Šokio mokytoja Edita Aganinienė ir muzikos mokytoja Bernadeta Jarmoškienė.
  Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla. 2B klasė.
Šokių vadovė Agnė Žlibinienė
  Mažeikių raj. Užlieknės pagrindinė mokykla
Mokinius ruošė pradinių klasių mokytoja Daiva Čirvinskienė
  Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla, 4a klasė
chereografijos mokytojas Audrius Grebenkovas, socialinė pedagogė Lijana Venckuvienė
  Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla, šoka 2a klasės mokiniai,
mokytoja Dalia Senkuvienė, choreografijos mokytoja Vilma Slivskienė.
  Bendruomeninis pagalbos vaikams centras, Šeimyna „Gintarėlia“, Mažeikiai
Socialinė pedagogė  Kornelija Kekienė
  Mažeikių r. Seda
Meninio ugdymo pedagogė Vilma Majauskienė
  Mažeikių rajono Viekšnių gimnazijos 4a klasės švarių rankų šokis,
šokio mokytoja Edita Venalienė.
  MOLĖTAI IR MOLĖTŲ RAJONAS
  Molėtų „Saulutės“ vaikų lopšelis-darželis, „Boružėlių“ grupė.
Lina Pakštienė, vyr. priešmokyklinio ugdymo pedagogė.
  Molėtų "Saulutės" vaikų lopšelis/darželis "Aitvariukų" grupė
Pedagogė Vyr. auklėtoja Inga Barunova
  Molėtų pradinės mokyklos 4b klasės kolektyvas
klasės mokytoja Loreta Auglienė
  N      
  NERINGA
  Neringos gimnazijos Juodkrantės pradinio ir ikimokyklinio ugdymo skyriaus 4 metų amžiaus vaikų ''Kiškučių"grupės
Sveikatos priežiūros specialistė Monika Lavickienė
  O      
  P      
  PAKRUOJIS IR PAKRUOJO RAJONAS
  Pakruojo vaikų lopšelis – darželis „Saulutė“, „Pelėdžiukų“ grupė
Auklėtoja Danutė Petronienė
  PANEVĖŽYS IR PANEVĖŽIO RAJONAS
  Panevėžio lopšelis – darželis ,,Vaivorykštė“, ,,Boružiukų“ grupės auklėtiniai
Auklėtoja metodininkė Vitalija Lideikienė, Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Eglė Dvilevičienė
  Panevėžio lopšelis – darželis ,,Vaivorykštė“ ,,Vaikystės“ grupės auklėtiniai
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Rimantė Kazlauskienė, Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Eglė Dvilevičienė
  Panevėžio lopšelis - darželis "Nykštukas"
meninio ugdymo padadogė Dalia Samuolienė (aš) režisavau, raganaite persirengė priešmokyklinio ugdymo pedagogė Daiva Jasiūnienė, filmavo logopedė Alina Cucėnienė, auklėtoja Vilija Sandulienė, vaikus aprengė, kartu šoko, repetavo auklėtojos Virginija Noreikienė, Daiva Skaburskienė, Gitana Anužienė, Sigita Kuraitienė, Ieva Simsonaitė, Vaida Apeikienė
  Panevėžio lopšelis-darželis ,,Pasaka”,  ,,Smalsučių” grupės auklėtiniai
parengė meninio ugdymo pedagogė Žaneta Malinauskienė ir priešmokyklinio ugdymo pedagogės Gražina Atraškevičiūtė ir Monika Mikalauskaitė
  Panevėžio Lopšelis- darželis "Jūratė". "Pelėdžiukų" grupė
Auklėtoja Asta Dimbelienė
  Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija, neformalaus ugdymo būrelis, šokių grupė „WAU“ 2-4 kl. 
Būrelio vadovė, šokio mokytoja Loreta Palavenienė
  Panevėžio Rožyno progimnazija, 4b klasės mokiniai
Choreografijos mokytoja Žaneta Malinauskienė, Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Eglė Dvilevičienė
  Panevėžio rajonas Velžio lopšelio-darželio Liūdynės skyrius, ,,Ežiukų“ grupė
Meninio ugdymo pedagogė Danutė Pleskienė ir grupės auklėtoja Renata Dabrilienė
  PASVALYS IR PASVALIO RAJONAS
  Pasvalio lopšelio-darželio ,,Liepaitė“
Pavaduotoja ugdymui Inga Černiauskienė
  PLUNGĖ IR PLUNGĖS RAJONAS
  Plungės lopšelis-darželis "Pasaka" priešmokyklinė grupė "Nykštukai" , iš "Drugelių" ir "Boružiukų" grupės
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė auklėtoja metodininkė Loreta Grigaitytė, Priešmokyklinio ugdymo pedagogė vyresnioji auklėtoja Ieva Gricienė, Specialiojo ugdymo grupės pedagogės.
1 nuoroda
2 nuoroda
  Plungės Senamiesčio mokykla, 2a klasė;
Mokytoja Vilma Šimkienė;
  Plungės rajono Platelių universalus daugiafunkcis centras,  „Varpelio“ grupė
Meno vadovė -  Diana Paulauskienė ir grupės auklėtoja - Gita Jurkšienė.
  PRIENAI IR PRIENŲ RAJONAS
  Prienų rajonas, Skriaudžių pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyrius,  „Boružiukų“ grupė,
Auklėtoja Kristina Šaškevičienė
  Prienų rajonas, Skriaudžių pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyrius,  „Boružiukų“ grupė,
Auklėtoja Kristina Šaškevičienė
  R      
  RADVILIŠKIS IR RADVILIŠKIO RAJONAS
  Radviliškio lopšelis-darželis „Kregždutė“, ikimokyklinė „Drugelių“ grupė
pedagogė Edita Butnorienė
  Radviliškio lopšelis-darželis „Kregždutė“, Priešmokyklinė „Kiškučių“ grupė
Asta  Žvigaitienė priešmokyklinio ugdymo pedagogė, Svetlana Verdingovienė meninio ugdymo mokytoja
  Radviliškio lopšelis-darželis "Žvaigždutė", "LAPIUKŲ" grupė
Vaikus paruošė auklėtojos: Birutė Pocienė , Vaida Balčiūnaitė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė dietistė Rita Tamošiūnaitė.
  Radviliškio r. Pašušvio pagrindinė mokykla, priešmokyklinio ugdymo grupė „Boružiukai“
vyresnioji mokytoja Rita Lukaševičienė
  RASEINIAI IR RASEINIŲ RAJONAS
  Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla, 1 kl. šokėjai
Mokytoja Aurelija Balčiūnienė
  ROKIŠKIS IR ROKIŠKIO RAJONAS
  Rokiškis lopšelis-darželis "Nykštukas", "Boružėlių", "Drugelių" grupių vaikai
Auklėtojos: Ramutė Putrienė, Audronė Galinienė Meninio ugdymo mokytoja Dalia Kriaučiūnienė
  Rokiškio lopšelio-darželio "Varpelis", šokėjai lanko priešmokyklinio ugdymo "Saulės zuikučių" grupę,
šokio autorės: meninio ugdymo mokytoja Irma Valikonienė ir grupės auklėtoja Kristina Gasiūnienė
  Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis, mišri priešmokyklinio ugdymo grupė "Saulės zuikučiai"
priešmokyklinio ugdymo pedagogė Sonata Stoškuvienė, ikimokyklinio ugdymo pedagogė Kristina Griškėnienė
  Rokiškio rajono Pandėlio pradinės mokyklos 2 klasės mokiniai. 
Mokytoja Renata Kiburienė,
  Rokiškio rajono Pandėlio pradinės moyklos 2 klasės mokiniai. 
Mokytoja Renata Kiburienė
  Rokiškio raj. Panemunėlio pagrindinės mokyklos trečios klasės mokiniai,
mokytoja Rasa Povilavičiene pristato šokį.
  Š      
  ŠAKIAI IR ŠAKIŲ RAJONAS
  Šakių lopšelis-darželis "Berželis", "Katinėlių" grupė.
Lina Bakaitienė
  Šakių lopšelio - darželio "Berželis", "Varpelių" grupė.
Auklėtoja Rasa Lažauninkienė
  Šakių lopšelio - darželio "Klevelis" kolektyvas
visuomenės sveikatos specialistė Justė Šilingė
  ŠALČININKAI IR ŠALČININKŲ RAJONAS
  Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija, 4 klasė
Mokytoja Božena Danielė
  Šalčininkų r. Eišiškių lopšelis - darželis "Žiburėlis", 5 metų vaikų grupė "Žemuogėlės"
Meninio ugdymo mokytoja Svetlana Bartos, Vyr. auklėtoja Jadvyga Jušinskaja
  Šalčininkų r. Jašiūnų lopšelis-darželis „Žilvitis“,  Pelėdžiukų grupės vaikai
auklėtoja – Irena Voicinovič, muzikos vadovė – Natalja Godovščikova, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė – Elvyra Salavatova
  ŠIAULIAI IR ŠIAULIŲ RAJONAS
  ŠIAULIŲ MIESTAS, LOPŠELIS-DARŽELIS ,,ĄŽUOLIUKAS”, JUNGTINĖ ,,KIŠKUČIŲ” GRUPĖ
PEDAGOGAI: VYRESNIOJI AUKLĖTOJA KRISTINA VERTELIENĖ, VYRESNIOJI AUKLĖTOJA REDA PAPRECKIENĖ, NEFORMALIOJO UGDYMO MOKYTOJA METODININKĖ  ILONA LUKAVIČIENĖ, BENDROSIOS PRAKTIKOS SLAUGYTOJA DIETISTĖ JURA-MARIJA MAČIULIENĖ, DIREKTORIAUS PAVADUOTOJA UGDYMUI LAIMA POŠKUVIENĖ
  Šiaulių lopšelio -  darželio „Berželis“, „Boružėlių“ grupė
Auklėtojos: Vanda Juozapaitienė, Danguolė Mikutienė; Neformaliojo ugdymo mokytoja: Irina Pres
  ŠIAULIAI LOPŠELIS - DARŽELIS ,,RUGIAGĖLĖ"
VYR. AUKLĖTOJA LAURA PALIVONIENĖ
  Šiaulių lopšelis darželis "Ežerėlis" ; Drugelių grupė ; Vaikų amžius - 5 metai;
Ugdytinius parengė: Auklėtoja Aušra Ignatavičienė, Muzikos pedagogė Ieva Tarasevičiūtė.
  ŠIAULIŲ LOGOPEDINIS LOPŠELIS-DARŽELIS,  „Drugeliai“, 3 metų amžiaus vaikai
auklėtoja Kristina Janušaitė
  ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „ŽIRNIUKAS“, „ZUIKIŲ“ GR.
AUKLĖTOJA ROMUALDA BUDRIENĖ MENINIO UGDYMO MOKYTOJA REGINA VARPUČIANSKIENĖ
  Šiaulių lopšelis - darželis "Ežerėlis", aktoriai ir šokėjai - 4 metų ikimokyklinio ugdymo grupės "Smalsučiai" auklėtiniai
Auklėtoja Laura Zinkevičienė
  Šiaulių „Rasos“ progimnazija, Choras „Pauzė“ 2a, 2b, 3a ir 3b mokiniai
Agnė Michalenkovaitė
  Šiaulių raj. Kuršėnų Daugėlių lopšelis-darželis, Kiškiukų grupės vaikai.
Auklėtojos Virginija Jagminienė ir Raimonda Jablonskienė ir šokių mokytoja Aneta Saliamonavičė.
  Šiaulių r. Gruzdžių lopšelio-darželio ,,Puriena" priešmokyklinės ,,Pelėdžiukų'' grupės ugdytiniai
Ugdytinius paruošė vyresnioji auklėtoja Gintarė Tautkienė ir vyresnioji meninio ugdymo mokytoja Vida Šulnienė.
  Šiaulių lopšelis - darželis "Žiburėlis", "Pelėdžiukų" gr. vaikučiai (priešmokyklinė gr.)
Vaikučius parengė: meninio ugdymo mokytoja Živilė Butkuvienė
  Šiaulių lopšelis - darželis "Gintarėlis", "Kiškučių" grupė,
Auklėtoja Rasa Poškevičienė
  ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „ŽIBUTĖ“, Ugdytiniai: Justas Žvaliauskas, Aronas Krikštaponis, Osvaldas Mamonas, Tautvydas Rimdžius, Meida Mineikytė, Kamilė Rukšėnaitė, Goda Kauneckaitė, Melita Gyžaitė.
Vadovė: Jurgita Vaitkuvienė
  ŠIAULIŲ LOGOPEDINIS LOPŠELIS-DARŽELIS,  „Drugeliai“, 3 metų amžiaus vaikai
Auklėtoja Kristina Janušaitė
  Šiaulių  rajono Kuršėnų  Daugėlių pagrindinės mokyklos 1 klasės mokinių ,,Švarių rankų šokis – 2016“ - ,,Linksmieji čiauduliukai“. 
Klasės mokytoja  Asta Startienė,  šokių mokytoja – Aneta Saliamonavičė.
  Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazija, 2 klasė
Loreta Jokubaitienė, Aurelija Mykolaitienė
  Šiaulių r. Gruzdžių lopšelio-darželio ,,Puriena" priešmokyklinės ,,Pelėdžiukų'' grupės ugdytiniai
Ugdytinius paruošė vyresnioji auklėtoja Gintarė Tautkienė ir vyresnioji meninio ugdymo mokytoja Vida Šulnienė.
  Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Eglutė“ priešmokyklinio ugdymo grupė
Neformaliojo ugdymo mokytoja Gitana Ramanauskaitė
  Šiaulių r. Kužių l-d "Vyturėlis", ankstyvojo ikimokyklinio amžiaus "Viščiukų" gr. (2-3 m.)
Auklėtoja: Giedrė Valatkevičiūtė
  Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Buratinas“ , Pelėdžiukų“ grupė,
pedagogės: Liuda Taurinskienė, Jūratė Vileikienė
  Šiaulių r. Šilėnų mokykla,  priešmokyklinio ugdymo grupė
mokytoja Asta Petrašiūnienė
  ŠILALĖ IR ŠILALĖS RAJONAS
  Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ nori dalyvauti „Švarių rankų šokio 16" konkurse
Video įrašą rengė sveikatos specialistė Sandra Žilytė, auklėtoja Onutė Dajorienė (Pelėdžiukų gr.,) ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kristina Ačė,
  Šilalės rajono Obelyno pagrindinės mokyklos Ikimokyklinio ugdymo ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai
Mokytojos: ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtoja Asta Petrikienė ir priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogė Roma Girčienė.
  Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla, ikimokyklinio ugdymo grupė „Ežiukai“
Ikimokyklinio ugdymo vyr. auklėtoja Lina Šiaudvytienė,
  ŠILUTĖ IR ŠILUTĖS RAJONAS
  Šilutės lopšelis darželis  "Raudonkepuraitė", "Paukščiukų" gr.
Laimutė Toleikienė,  Gražina Toleikienė 
  Šilutės l/d "Raudonkepuraitė", 3"Pelėdžiukų" grupė
Jurgita Novatoroviene
  Šilutės lopšelis - darželis "Žibutė", 8 priešmokyklinio ugdymo grupė
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Lidija Balsienė, muzikos mokytoja Lina Vaičionienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Evelina Sobolienė.
  Šilutės lopšelis-darželis "Žvaigždutė" 9 grupė
Žydronė Aleničevienė
  Šilutės lopšelis-darželis " Ąžuoliukas", "Pelėdžiukų"grupė
Ruošė: auklėtoja Rita Šteinienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Jovita Naujokienė
  Šilutės lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ „Žemuogėlių“ grupė
Auklėtoja Renata Mickevičiutė, Bendrosios praktikos slaugytoja Snieguolė Auksorienė
  Šilutės l /d "Gintarėlis", priešmokyklinio ugdymo grupė "Bitutės".
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Loreta Vilkienė, visuomenės sveikatos specialistė Jovita Naujokienė
  Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos 1 a klasės mokinių "Švarių rankų šokis 16"
Mokytoja Lijana Šerpytienė
  Šilutės Pamario pagrindinė mokykla, 3 c klasė,
mokytoja Daiva Žygaitienė ir muzikos mokytoja Vita Bočkuvienė
  Šilutės raj. Vainuto gimnazijos ikimokyklinio ugdymo grupės 
auklėtoja Viktorija Kinčiūtė
  Šilutės rajono Vainuto gimnazija Dalyvauja  3 - 4 klasių mokiniai.
Šokį parengė mokytoja Irena Šėperienė, Virginija Kubilienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Violeta Vilčauskienė.
  Šilutės rajono savivaldybės  Žemaičių Naumiesčio gimnazijos Degučių skyriaus 1-4 klasių mokiniai kartu su
mokytojais: Vanda Maroziene, Zofija  Kungiene , Sergėju Nikonovu bei VSPS Virginija Uginčene 
  Šilutės raj. Žemaičių Naumiesčio mokykla - darželis, 3b klasė, Šilutės  r.
Parengė Žaneta Danienė
  ŠVENČIONYS IR ŠVENČIONIŲ RAJONAS
  Švenčionių r. Adutiškio pagrindinė mokykla, priešmokyklinio ugdymo „Peliukų“ grupė
mokytoja Svetlana Menčinskienė
  S      
  T      
  TAURAGĖ IR TAURAGĖS RAJONAS
  Tauragės lopšelis-darželis „Kodėlčius“, „Varpelių“ gr. vaikučiai
auklėtoja Ramunė Bodrenkovienė,  meninio ugdymo mokytoja Daiva Neverovienė ir mama Jovita Verpečinskienė.
  Tauragės rajono Žygaičių gimnazija. Šokį atliko 2 ir 3 klasės mokinės.
Viktorija Blaževičiutė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė kartu su šokių mokytoja Lina Šauliene
  Tauragės rajono Lomių pagrindinė mokykla. Klasė - 1-3 kl.
Mokytoja Vida Antanavičienė
  TELŠIAI IR TELŠIŲ RAJONAS
  Telšių lopšelis-darželis ,,Eglutė"
Auklėtojos: Dalia Kačinskienė, Jurgita Avelienė. Bendrosios praktikos slaugytoja: Živilė Urbanavičiutė-Jankauskienė.
  Telšių lopšelis-darželis „Saulutė“
direktorė Regina Rondomanskienė
  Telšių lopšelis-darželis „Berželis“
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Regina Klemovienė, Meninio ugdymo pedagogė Jevgenija Norkuvienė, Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Milda Liubinavičienė,
  Telšių lopšelis-darželis „Berželis“
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Marytė Kesminienė, Meninio ugdymo pedagogė Jevgenija Norkuvienė, Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Milda Liubinavičienė,
  Telšių lopšelis-darželis „Berželis“
Auklėtoja metodininkė Aušra Jonkienė, Meninio ugdymo pedagogė Jevgenija Norkuvienė, Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Milda Liubinavičienė,
  Telšių "Masčio" l/d.
Pagarbiai, J.Jankauskienė
  Telšiai, lopšelis - darželis "Mastis",  Bitučių grupė,
Janina Jankauskienė
  Telšių l-d „Mastis" „Žvirbliukų" grupė.
Auklėtojos-metodininkės Vilija Kergienė ir Dalia Balsienė
  Telšių lopšelis - darželis ,,Mastis", ,,Saulučių" grupė
Auklėtoja Rasa Gudienė
  VšĮ „Vaikystės delnuose“ darželis, Telšiai
  TRAKAI IR TRAKŲ RAJONAS
  Trakų r. Rūdiškių vaikų lopšelio-darželio ,,Pasaka"
sveikatos priežiūros specialistė kristina Urbanovič ir grupių auklėtojos.
  Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiuas 2 klasės mokiniai.
Parengė šokio mokytoja Agnė Kazlauskienė
  Trakų raj. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos ikimokyklinės ugdymo grupės ,,Saulutė" 4-5 m.
Parengė: vyresnioji auklėtoja Irena Kuisienė, choreografė Agnė Kazlauskienė.
  Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos 1 klasės mokiniai
Parengė: šokio mokytoja Agnė Kazlauskienė
  Trakų r. Lentvario "Vesrmės" gimnazijos 1 klasės mokiniai.
Parengė: šokio mokytoja Agnė Kazlauskienė
  U      
  UKMERGĖ IR UKMERGĖS RAJONAS
  Ukmergės vaikų lopšelis darželis "Eglutė". Šoka "Nykštukų" ir "Naminukų" grupių mergaitės.
Paruošė meninio ugdymo pedadogė Vaida Žiedelienė
  Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos 3c klasės.
Mokytoja Žydra Grybienė
  UTENA IR UTENOS RAJONAS
  Utenos vaikų lopšelis-darželis ,,Voveraitė, ,,Grybukų" grupė
Auklėtojos Miglė Dailydytė ir Sakidruolė Ona Montrimienė
  Utenos lopšelis-darželis ,,Voveraitė''
Daiva Talutienė
  Utenos mokyklos – vaikų darželio „Eglutė“
šokio mokytoja Inga Ivanauskienė
  Utenos vaikų lopšelio-darželio "Šaltinėlis" "Lašiukų" grupė
  Utenos vaikų lopšelis - darželis „Voveraitė“,  „Giliukų“, „Riešutėlių“ grupės
vyr. auklėtoja Žydrūnė Ryliškienė
  Ū      
  V      
  VILKAVIŠKIS IR VILKAVIŠKIO RAJONAS
  Vilkaviškio vaikų lopšelis - darželis ,,Eglutė''. Priešmokyklinio ugdymo ,,Voveriukų'' grupė
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Zita Kumpienė, Meninio ugdymo pedagogė Palmyra Kurmienė
  Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija; 3-4 klasių jaunučių šokių kolektyvas;
Šokio mokytoja Edvina Subačiūtė-Baltrušaitienė
  Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokyklos - daugiafunkcio centro jaunučių šokių kolektyvas;
Šokio mokytoja Edvina Subačiūtė-Baltrušaitienė
  VILNIUS IR VILNIAUS RAJONAS
  Vilnius VšĮ „Pupų pėdelis“
Muzikos mokytoja Agnė Kavaliauskienė
  Vilniaus lopšelis/darželis "GIRAITĖ", "ŠALTINĖLIO" grupė
Jurga Gyžienė
  Pono Karlsono lopšelis - darželis, Antakalnio g. 26A, Vilnius, Karlsoniukų, karlsonų ir mažylių grupės.(vaikučių amžius nuo 1 iki 4)
Darželio direktorės pavaduotoja - Elena Diržytė
  Vilniaus lopšelis – darželis Lakštingala, ,,Boružiukų‘‘ ir ,,Spinduliukų‘‘ grupės vaikai
visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Karolina Čirikaitė, auklėtojos Viktorija Strazdauskienė, Nelia Krupovič, Kristina Lemeščuk
  Vilniaus l/d "Pipiras", Ona Misiūnienė, vsps
  Vaiku darzelis ,,Bebenčiukai " Vilnius
mokytojos Donata Kubilienė ir Regina Pažusienė
  Vilniaus lopšelis-darželis "Beržynėlis", "Žvirbliukų" ir "Pelėdžiukų" gr. vaikai
Dalia Kruopienė ir Vigidija Garlauskienė,
  Vilniaus m. lopšelis-darželis "Vandenis".  "Ruoniukų'" grupės vaikai (3-4m.)
su auklėtojomis Ingrida Batalovienė, Valentina Gruzdzevičienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Meilutė Kierienė.
  Vilniaus Vilkpėdės darželio-mokyklos grupė "Gudručiai".
Choreografė- meninio ugdymo pedagogė Sabina Sinkevičienė, VVSP Kristina Čarienė.
  Vaikų darželis ,,Mažutėliams" Vilnius
 Mokytojos Donata Kubilienė ir Adelė Pilipavičiūtė
  Vilniaus lopšelis-darželis „Pasakaitė“, Vilnius „Čiulbuonėlių“ gr. priešmokyklinio amžiaus vaikai
 Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Edita Navardauksienė, Auklėtojos Dometa Čaplinksienė, Ilona Silko, Sveikatos per. specialistė Genovaitė Martyšienė
  Vilniaus m. Trakų Vokės darželis, šokių būrelio grupė
Mokytojas Monika Navickaitė
  VILNIAUS LOPŠELIS-DARŽELIS „KARUSELĖ“ GRUPĖ „GINTARĖLIS“
Auklėtojos  Alma Vyšniaskienė, Irmina Karalevičiutė
  Vilniaus lopšelio-darželio „Vieversys‘“, Pop studijos „RIO“ šokėjai.
Vadovės: Reda Rutkauskienė ir Jurgita Stasiūnienė
  Vilniaus L/D ,, Nykstukas,, ,, Gudruciu,, gr. ir ,, Kodelciuku,, gr.
aukletoja Erika Gaverska ,, Gudruciu,, gr. aukletoja metodininke Jurate Motejuniene ,, Kodelciuku,, gr.
  Vilniaus lopšelis darželis „Medynėlis“. Šokyje dalyvavo visa mūsų bendruomenė, vaikai, tėveliai. Šokome ir pavasarį, ir rudenį!
Visais organizaciniais reikalais rūpinosi muzikos mokytoja Lina Kašauskienė.
  Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla
Šokio mokytojas : Šarūnas Murauskas, auklėtoja: Raimonda Daunoravičiūtė , 3B klasė.
  VILNIAUS „SAULĖTEKIO“ MOKYKLA-DAUGIAFUNKCIS CENTRAS 1a klasė (25 mokinukai) 
klasės vadovė – Krestina Kovalevskaja, šokio choreografė bei vadovė – Svetlana Jankovskaja, darbą koordinavo – visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Zina Piličiauskienė.
  Vilniaus m .Saulėtekio mokyklos -daugiafunkcio centras
Esu šokių mokytoja Svetlana Jankovskaja
  Vilniaus „Genio“ progimnazija.
Mokytoja: Lina Prochorova.
  Vilniaus S.Stanevičiaus progimnazijos 1E klasė
Auklėtoja Regina Juciuvienė
  Vilniaus 3b klasė, Naujininkų mokykla
mokytoja: Vida Chlebnikovienė
  Vilniaus Viršuliškių mokykla
Mokytoja: Asta Kirvelienė
  Vilniaus raj. Mickūnų vaikų lopšelis-darželis.  Šokių būrelis „Daigeliai“
Vadovė – Reda Rutkauskienė
  Vilniaus rajonas, Rudaminos vaikų lopšelis-darželis "Ąžuoliukas", 4- os grupės ugdytiniai
auklėtoja Jolanta Baranovič, judesio korekcijos pedagogė Jekaterina Astriuchina-Abramova, pavaduotoja ugdymui Jolanta Baltakienė
  Vilniaus r. Kabiškių mokyklos-darželio 4-5 m. "Nykštukų" grupės vaikai
su auklėtoja metodininkę Ilona Fedorovič sukurė "Švarių rankų šokį 2016"
  Visagino vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ Volungėlių grupės vaikų švarių rankų šokį.
Auklėtojos – Lida Aksionova ir Rita Skromnienė
  Vilniaus darželis-mokykla „Lokiukas“, Grupė „Gudručiai“
Jelena Omelčenko
  Vilniaus rajonas RUDAMINOS DAUGIAFUNKCINIS KULTŪROS CENTRAS. Šokio atlikėjai: Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro tautinių šokių kolektyvas ,,Žiogeliai".
Vadovė: Ineta Dubininkaitė
  Vilniaus raj. Buivydiškių pagrindinės m-klos, Sudervės pradinis skyrius.  Pop studijos “RIO” mažieji šokėjai.
Vadovės: Reda Rutkauskienė ir Jurgita Stasiūnienė
  Vilniaus r. Buivydiškių pradinės mokyklos priešmokyklinukai ir pirmokai
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Aliona Runkauskienė
  VISAGINAS IR VISAGINO RAJONAS
  Visagino vaikų lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“, priešmokyklinės grupės „Obuoliukai“ vaikai
Šokį sukūrė meninio ugdymo mokytoja  Laima Kacėnaitė ir ritminių šokių būrelio „Twist“ vadovė Danutė Fazilova.
  Visagino vaikų lopšelis-darželis "Kūlverstukas", grupė "Kieti riešutėliai",
Galina Jermačionok
  Visagino vaikų lopšelis-darželis "Kūlverstukas", grupė "Sveikuoliai"
Auklėtoja Marija Kardelienė
  Visagino lopšelis-darželis ,,Auksinis gaidelis“, grupė: Saulėgrąžiukai
Auklėtoja Olga Trokš
  Ž      
  Z      

„Švarių rankų šokis 16“ bičiuliai:

Paieška
Renginių kalendorius
Naudingos nuorodos
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras Nugalėtojų g. 14 D,, Vilnius, Vilnius. Telefonas: (8 5) 230 0125. .