Festivalyje „Galapagai” – dėmesys užkrečiamosioms ligoms

Publikavimo data: 2017-07-26 Spausdinti Spausdinti

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) specialistai šį savaitgalį apie užkrečiamųjų ligų grėsmes primins muzikos festivalio “Galapagai” dalyviams. Čia, Zaraso ežero saloje, penktadienį ir šeštadienį (liepos 28-29 d.) bus galima surasti ULAC informacinę palapinę.

Festivalyje medikai teiks konsultacijas apie užkrečiamąsias ligas ir jų profilaktiką, organizuos viktorinas ir žaidimus. Užsukusieji į ULAC informacinę palapinę galės sužinoti įdomių faktų apie infekcines ligas: lytiškai plintančias infekcijas, ŽIV/AIDS, hepatitus, žarnyno infekcijas, erkių platinamas ligas ir kt. Sumaniausi ir išradingiausi viktorinų ir žaidimų dalyviai bus apdovanoti partnerių įsteigtais prizais bei nuolaidų kuponais sveikatos tyrimams.

ULAC kartu su partneriu „Wadex” rūpinsis priemonėmis nuo lytiškai plintančių infekcijų, o  nuolaidų kuponus sveikatos tyrimams (lytiškai plintančių infekcijų ir erkių platinamų ligų) įsteigė ULAC Pasaulinės hepatito dienos, kurią minėsime liepos 28-ąją, akcijos partneriai „Sosdiagnostikair „Antėja“.

Taip pat ULAC specialistai primena, kad šią savaitę (liepos 24-29 d.) ULAC kviečia gyventojus „Sosdiagnostika ir „Antėja“ kabinetuose (laboratorijose), ir Medicinos diagnostikos ir gydymo centre pigiau išsitirti dėl hepatitų.

ULAC nuotraukų iš festivalio „Galapagai“ ieškokite čia.

Maloniai kviečiame dalyvauti!


Daugiau informacijos:
Gintarė Bazevičiūtė
Mob.+370 672 94281
gintare@ulac.lt
Švietimo ir komunikacijos skyrius
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras

Paieška
Renginių kalendorius
Naudingos nuorodos
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras Nugalėtojų g. 14 D,, Vilnius, Vilnius. Telefonas: (8 5) 230 0125. .