Iki 5-osios Nacionalinės užkrečiamųjų ligų konferencijos liko septynios dienos

Publikavimo data: 2017-11-17 Spausdinti Spausdinti

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) primena, kad dar galima registruotis į 5-ąją Nacionalinę užkrečiamųjų ligų konferenciją, kuri jau kitą savaitę,  lapkričio 24 d.,  vyks Klaipėdos universitete (Herkaus Manto g. 84, Klaipėdoje).  

Konferencijos tikslas – apžvelgti užkrečiamųjų ligų aktualijas, išryškinti bendradarbiavimo veiklos prioritetus. Kaip ir kasmet, konferencija – vieša ir nemokama, skirta visų profesinių kvalifikacijų medikams, socialinio, švietimo ir kitų sektorių specialistams, sprendimų priėmėjams bei visiems suinteresuotiems viešojo, visuomeninio ir privataus sektorių darbuotojams.

Konferencijos metu bus aptariamos užkrečiamųjų ligų prevencijos priemonės, vakcinacijos naujovės Lietuvoje, sergamumo užkrečiamosiomis ligomis  kaina bei tarpinstitucinio bendradarbiavimo gairės.

Taip pat bus pristatytas naujas ULAC leidinys „Sergamumo užkrečiamosiomis ligomis Lietuvoje 2016 m. apžvalga“.

Konferencijos dalyviams bus išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Konferencijos metu veiks fotografijų paroda „Apsaugokime mūsų ateitį: meningokokinę infekciją išgyvenusių asmenų portretai“. Tai žinomos fotografės Anne Geddes šviečiamasis projektas, kuriuo siekiama gilinti visuomenės žinias apie meningokokinę infekciją bei naujausias ligos prevencijos galimybes.

Registruotis į konferenciją galima čia - REGISTRACIJA.

Daugiau informacijos:
Zigmas Nagys
mob. 8 684 33 174, el. p. zigmas@ulac.lt
Švietimo ir komunikacijos skyriaus vedėjas
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras

Paieška
Renginių kalendorius
Naudingos nuorodos
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras Nugalėtojų g. 14 D,, Vilnius, Vilnius. Telefonas: (8 5) 230 0125. .