Švarių rankų šokio konkursas padėjo vaikams mokytis higienos

Publikavimo data: 2019-11-14 Spausdinti Spausdinti

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) iniciatyvos „Švarių rankų šokis 19“ konkursas baigėsi. Šiemet tradiciniame konkurse dalyvavo per 100 ugdymo įstaigų iš visos Lietuvos, kurios subūrė virš 3 000 vaikų ir prisidėjo prie bendro tikslo – mokė mažuosius taisyklingai plauti rankas bei supažindino juos su teisingo kosėjimo etiketo judesiais.

Higienos įpročiai formuojasi vaikystėje, todėl ULAC kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA) ragino ikimokyklinių įstaigų ir pradinių klasių ugdytinius bei šeimas lavinti asmens higienos įpročius ir kvietė pažvelgti į tai kūrybiškai – sukurti originalų šokį.
Iniciatyvos nugalėtojai, kaip ir kasmet, bus skelbiami gruodžio pradžioje. Visiems kokurso dalyviams bus įteikti padėkos raštai, o šauniausiųjų laureatų laukia išskirtinės dovanos.
Daugiau apie iniciatyvą „Švarių rankų šokis 19” skaitykite čia.

Konkurso dalyvių vaizdo įrašus galite peržiūrėti pateiktame sąraše.

Klaipėdos lopšelis/darželis ,,Traukinukas“,
Žvaigždučių grupė, Sonata Kruminienė.

Klaipėdos lopšelis – darželis „Vyturėlis“, „Riešutėlių“ grupė, meninio ugdymo mokytoja -
Nijolė Pranevičienė, Irena Morozova - Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras, priešmokyklinio ugdymo grupė  „Pelėdžiukai“,
priešmokyklinio ugdymo mokytoja Lina Navickienė, Visuomenės sveikatos specialistė Kristina Ravickienė, meninio ugdymo mokytoja Karolina Mauliūtė-Jakienė.

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,Linelis", Priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Bitutė"
ugdytiniai, mokytoja metodininkė Laima Rimkienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Viktorija Barusaitė

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,Putinėlis'',
grupės ,,Saulutė'' auklėtoja  - Jelena Gneuševa,  ,grupės ,Perliukai'' auklėtoja -  Liudmila Uziumskaja, meninio ugdymo mokytoja Svetlana Legenzova, Visuomenės sveikatos specialistė Gabrielė Juodeikytė

Klaipėdos r. Kretingalės vaikų lopšelis-darželis,
grupės „Drugeliai“, „Pelėdžiukai“, mokytojos Sigita Mačėnaitė, Erika Turauskienė

Klaipėdos Vydūno gimnazija,  
4m klasės mokiniai, muzikos mokytoja Rūta Girdzijauskienė, muzikos mokytojas Romualdas Kalvėnas, šokių mokytoja Inesa Aleksienė

Klaipėdos m. lopšelis darželis " Eglutė",
neformaliojo ugdymo mokytoja Rita Baltrimienė

Klaipėdos lopšelis-darželis "Bitutė", 
"Gudručių" grupė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja snieguolė Savickienė

Klaipėdos lopšelis- darželis „Šaltinėlis“,
grupė „Žuvytės“,  mokytoja Diana Šaputienė, Visuomenės sveikatos specialistė Lina Žaltauskaitė

Klaipėdos r. Priekulės vaikų lopšelis-darželis,
mokytoja Gitana Marčiukienė.

Klaipėdos lopšelis-darželis "Ąžuoliukas",
3-4 metų amžiaus vaikai, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Inga Kulikauskė  ir VSP specialistė Agnė Girdauskaitė

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,Putinėlis'' ,
grupės ,,Varpeliai'' - auklėtoja Jelena Busko ir ,,Gėlytės'' - auklėtoja Irena Karašauskienė, meninio ugdymo mokytoja Svetlana Legenzova, Visuomenės sveikatos specialistė Gabrielė Juodeikytė

Klaipėdos „Saulėtekio” progimnazija,
jaunučių šokių grupė „Saulėtekis”, mokytojos L.Pladienė, G.Misevičienė

Vilniaus „Saulėtekio“ mokykla- daugiafunkcis centras,
3b klasė,  vadovė Natalija Valerina, choreografijos mokytoja Ieva Zavadzkaitė

Vilniaus atviro jaunimo centro " Mes" padalinio " Savas kampas".
Klipe vaidina šokio burėlio vaikai ( amžiaus gr. 4-6 metų)

Vilniaus lopšelis-darželis "Karuselė", grupės "Saulutė", "Nykštukas", "Pagrandukas", 
pedagogai: Olga Tulkevič, Jekaterina Kuzina, Viktorija Paškevič, Tatjana Burinskienė, Natalija Sinkevič, Valentina Bogdanovič

Vilniaus Žaros gimnazija, pradinių klasių mokiniai,  
mokytojos Teresa Voinicka,  Ivona Kazlauskienė

Vilniaus lopšelis-darželis „Sveikuolis“, Grupė „Žvaigždutė“,
VSPS Jolanta Seniuc ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Marina Puchalskaja

Vilniaus Lopšelis-darželis ,,Gluosnis“,
auklėtoja Dovilė Šulienė

Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija,
2b klasė, choreografijos mokytoja Evelina Rutė,mokytoja Rasa Jagminė

Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija, 4b klasė,  
choreografijos mokytoja  Evelina Rutė, mokytoja Rita Duogytė

Vilniaus Lopšelis-darželis "Pasakaitė",  "Čiulbuonėlių" ir "Gudručių" grupės,
VSPS Genovaitė Martyšienė, Mokytojos Dometa Čaplinskienė, Žydrė Kučinskienė, el.p. rastine@pasakaite.vilnius.lm.lt

Vilniaus miesto lopšelis-darželis "Karuselė",
grupė "Bitutė" auklėtoja Ana Gladkaja, Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Anna Krasovskaja

Vilniaus "Ryto" progimnazija,
šokių studija "Rytas", šokių mokytoja Jurgita Jurgaitienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Justina Vaišnoraitė

Vilniaus lopšelio-darželio „Gelvonėlis“,
grupė „Boružėlės“, auklėtojos Natalija Osipova ir Liubovė Volochovičienė

Vilniaus VOLUNGĖS darželis-mokykla,
BITUČIŲ GRUPĖ, Ikimokyklinio ugdymo pedagogės: Vida Biveinienė ir Daiva Rakutienė

Vilniaus Lopšelis-darželis „Atžalėlės“,
mokytojos/auklėtojos Ingrida Leškytė, Eglė Jasinskienė, Alvyda Žliobienė

Žemaičių Naujamiesčio mokykla-darželis,
2 klasė, mokytoja Žaneta Danienė

Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla,
klasės auklėtokja  Vaida Viliušienė Šokio  mokytojas: Šarūnas Murauskas, Murauskas.sarunas@gmail.com

 VILNIAUS JOACHIMO LELEVELIO INŽINERIJOS GIMNAZIJA,
0 b klasė,paruošė  Natalija Manak

Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla,
1 klasė, auklėtoja Dangira Petkevičienė

Vilniaus lopšelis-darželis „Gudrutis“,
„Bitučių“ grupė, mokytoja Loreta Tamošaitienė, šokių mokytoja Jūratė Krupienė

Vilniaus m. lopšelis-darželis "Vandenis",
„Kriauklyčių “grupė, auklėtojos Dovilė Pafjanavičiūtė,  Božena Navikienė ir Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Meilutė Kierienė

Vilniaus lopšelis-darželis "Užupiukas",
grupė „Žvirbliukai", mokytojos Agnė Kalinauskienė, Violeta Birmantienė

Vilniaus lopšelis-darželis "Užupiukas",
grupė „Spinduliukai“, mokytojos Vilma Jakučionienė, Violeta Birmantienė

VDU "Atžalyno" progimnazijos 4a klasės mokiniai,  
visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Rugilė Kobaitė ir klasės mokytoja – Valė Stravinskienė

Kauno „Ryto“ pradinė mokykla,
Visuomenės sveikatos specialistė Vaida Šokelienė

Kauno r. Giraitės darželis,  
,,Mažylių" grupės vaikučiai, Direktorės pavaduotoja ugdymui Jovita Šateikienė, Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Ingrida Bosienė, Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Daiva Kaminskienė ir Rūta Zopelienė

Kauno r. Kačerginės daugiafunkcis centras,
ikimokyklinio amžiau "Voriukių" grupės vaikai, SPS Viktorija Sorė, auklėtoja Arūnė Altukevičiūtė, pavaduotoja ugdymui Dovilė Mikuckienė

Kauno vaikų darželis "Raudonkepuraitė" ,
„NYKŠTUKŲ“ grupė, pedagogai Edita Povilaikienė, Viktorija Karpovičienė, Asta Savickienė

Kauno l/d ,,Malūnėlis'',
,,Pelėdžiukų'' grupės vaikai, Pedagogės Edita Deksnienė ir Renata Čirvinskienė

Kauno lopšelis-darželis „Šermukšnėlis“
„Giliukų“ grupės 3-6 metų vaikai, auklėtojos Edita Končiuvienė ir jos padėjėja Kristina Jakubovskienė

Kauno lopšelis - darželis "Vyturėlis",
Meškučių grupė, auklėtojos Birutė Rimkienė ir Danutė Paplauskienė, muzikos mokytoja Sandra Naujokaitienė, neformaliojo ugdymo mokytoja Ernesta Leonavičienė

 Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis "Drugelis",
"Saulyčių" grupė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja Jurgita Grisiūnienė

Elektrėnų lopšelis-darželis "Pasaka",
"Pelėdžiukų" grupė, okimokyklinio ugdymo mokytoja Snieguolė Vyšniauskienė ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Živilė Grinkevičienė

Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija,
"
Pelėdžiukų" ikimokyklinė ugdymo grupė,  visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Indrė Šimulytė

Šiaulių rajono Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro
pirmos klasės mergaičių grupė, šokių mokytoja Aneta Saliamonavičė

Šiaulių lopšelis-darželis "Ąžuoliukas",
neformaliojo ugdymo mokytoja metodininkė Ilona Lukavičienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Kristina Vertelienė, Visuomenės sveikatos specialistė Viktorija Vasiliauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laima Poškuvienė

Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis“,
mokytojos Vaiva Pocevičienė ir Jolita Uljanovienė

Šiaulių r. Kušėnų lopšelis-darželis "Eglutė",
pedagogės Gitana Ramanauskaitė ir Dalia Skirmantienė

Šiaulių r. Gruzdžių lopšelio-darželio ,,Puriena"
,,Ramuniukų“  grupė

Šiaulių r. Gruzdžių lopšelio-darželio ,,Puriena"  
priešmokyklinė ,,Pelėdžiukų'' grupė

Šiaulių Lopšelis – darželis „Kūlverstukas“,
„Saulutės“ grupė, auklėtoja Jurgita Gricienė ir visuomenės sveikatos specialistė Ineta Sausdravaitė

Šiaulių lopšelis-darželis ,,Voveraitė'' ,
,,Smalsučių'' ir ,,Voveriukų'' grupių vaikai, priešmokyklinio ugdymo pedagogė Viktorija Tvaskūnienė, visuomenės sveikatos specialistė Rusnė Radžiūnaitė

Šiaulių r. Šilėnų mokykla,
„Šilėnų mažylių“ grupė , priešmokyklinio ugdymo mokytoja Asta Petrašiūnienė

Šiaulių "Sandoros" progimnazija,
4A kl. Mokiniai, mokytoja Jurgita Navickienė, gamtos mokytoja Vilma Pranskaitienė, biologijos mokytoja Irma Radvilė

Kėdainių Lopšelis - darželis „Pasaka“
Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą Danutė Kaupienė Meninio ugdymo vyr. mokytoja Sandra Šulskienė Ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Edita Labunskienė

Kėdainių "Ryto" progimnazija, 
Vadovė Rūta Plučiuvienė

Kėdainių Lopšelis - darželis „Vyturėlis“
Meninio ugdymo mokytoja Jadvyga Railienė Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Gailutė Rutkauskienė

Kėdainių lopšelis - darželis „Puriena“ „Viščiukų grupė“ ,
mokytoja Marytė Mockienė, Visuomenės sveikatos specialistė Kristina Orechovaitė, meninio ugdymo (muzika) mokytoja Dalytė Ivoškienė

Kėdainių lopšelis-darželis "Vaikystė",
"Giliukų" grupė, vyr.mokytoja Renata Miglinskienė

Kėdainių lopšelis- darželis ,,Žilvitis", "Ramunėlių" grupė, 
priešmokyklinio ugdymo mokytojos Jurgita Vanckavičienė ir Lina Macienė

Kėdainių lopšelis-darželis „Varpelis"
„Bitučių" grupė, vyr. mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą  Irena Liaugaudienė

Tauragės M.Mažvydo progimnazija 2d klasė,
Eglė Arlauskienė

Tauragės r. Žygaičių gimnazija,  
ikimokyklinė grupė „Nykštukas“, Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje, Gema Nairanauskaitė. Grupės Auklėtojos: Dijana Mozūrienė ir Lina Ramanauskienė, gemanairanauskaite@tauragesvsb.lt

Panevėžio "Vilties" progimnazijos  1a klasės mokiniai,
Visuomenės sveikatos specialistė Jurgita Jakaitė-Gumbelevičienė

Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija, 1a, 1b, 1c klasių mokiniai
Šokio mokytoja Loreta Palavenienė, 1a kl. mokytoja Daiva Kazėnienė, 1b kl. mokytoja Laima Norvaišaitė, 1c kl. mokytoja Irena Mikalajūnienė

Panevėžio rajono Velžio gimnazija,  2b klasės mokiniai,
vadovas Jonas Lėpa ir Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Karolina Juškaitė

Panevėžio lopšelis- darželis ,,Riešutėlis”,
,,Kiškučių” grupė , meninio ugdymo pedagogė Jolanta Valickienė, auklėtoja metodininkė Daiva Tautkienė

Panevėžio lopšelio-darželio „Voveraitė“, „Bitučių“ ir „Lapiukų“ grupės,
meninio ugdymo pedagogė Orinta Stackevičienė, Panevėžio VSB specialistė Sandra Lukoševičienė

Panevėžio rajono Bernatonių mokykla-darželis, auklėtojos
Violeta Gustienė Jurgita Kuncienė

Panevėžio "Saulėtekio" progimnazijos 5a klasės moksleivės
Goda, Rugilė, Viltė ir Austėja, sukūrėme šokį. Padėjo sukurti mokyklos psichologė Virginija Gugaitė. el. paštas guvirga@gmail.com.

Panevėžio lopšelio/darželio „Jūratė“ penkiamečių grupė „Saulutės“,
auklėtoja Solveiga Mulevičienė, auklėtojos padėjėja Aušra Stanislavičienė ir vyr. auklėtoja Inga Petrauskienė

Panevėžio l/d ,,Varpelis",
„Pelėdžiukų“ grupė, Meninio ugdymo pedagogė Virginija Bubinienė, auklėtoja Violeta Požerskienė

Panevėžio lopšelis-darželis "Taika", 
"Ančiukų" grupės vaikučiai, pedagogė Violeta Vytauta Kepalienė, vyr. auklėtoja Violeta Seiliuvienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolita Spundzevičienė

Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras,
Visuomenės sveikatos specialistė Sandra Lukoševičienė

Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija.
3 klasės mokiniai, mokytoja Rasa Taruškienė ir sveikatos priežiūros specialistė Nijolė Michnevičienė

Plungės lopšelis darželis „Raudonkepuraitė“
„Ažuoliuko“ grupės  vaikai, priešmokyklinio ugdymo mokytoja Aušra Jankauskaitė

Marijampolės Mokykla-darželis ,,Želmenėliai"
2 klasė; auklėtoja Ineta Zubrickienė

Pakruojo rajono Pašvitinio pagrindinė mokykla, Ikimokyklinio ugdymo grupė „Meškučiai“,
auklėtoja Irena Levindravičienė, šokių mokytoja Nijolė Mikalajūnienė

Pakruojo rajonas, Pašvitinio pagrindinė mokykla, ikimokyklinio ugdymo grupė „Nykštukai“,
auklėtoja Ingrida Krištopaitytė, šokių mokytoja Nijolė Mikalajūnienė

Pakruojo r. Rozalimo pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyrius,  „EŽIUKŲ“  grupė,
a
uklėtoja Jolita Padimanskaitė-Navickienė

Pakruojo r. Žeimelio darželio-daugiafunkcinis centras "Ąžuoliukas"

Pakruojo rajono Linkuvos gimnazija,
1-4 klasių mokiniai, šokio mokytoja Nijolė Mikalajūnienė,Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Dangutė Mockūnienė

Pakruojo vaikų lopšelis-darželis "Saulutė",
auklėtojas Marius Diliūnas

Šilutės lopšelio-darželio "Ąžuoliukas", grupė. „Drugeliai“,
Šilutės visuomenės sveikatos biuro specialistė Lina Ūselienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Austynienė, muzikos mokytoja Loreta Mieliulytė

Šilutės lopšelis-darželis
Žibutė",  mokytojos Lidija Balsienė ir Lina Vaičionienė

Šilutės r. Vainuto gimnazijos 3 - 4 klasių mokiniai, ir gimnazijos ikimokyklinė grupė ,,Smalsučiai'',
šokio mokytoja Dinara Jogminienė, visuomenės sveikatos specialistė Violeta Vilčauskienė, Ikimokyklinės grupės auklėtoja Genutė Orienė

Šilutės rajono savivaldybės Žemaičių Naumiesčio gimnazija, Žemaičių Naumiesčio gimnazijos Gardamo  skyrius mišri iki mokyklinio ugdymo grupė "SKURZDĖLIUKAI ",
Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos pirežiūrą mokykljoe AISTĖ BUDVYTYTĖ ir vaikų aukletoja Skirmantė Lidžiūtė

Rudaminos vaikų lopšelis-darželis "Ąžuoliukas"  4-os grupės ugdytiniai,
a
uklėtoja Anžela Volodkienė, šokių mokytoja Rūta Šekštelė

Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija,  1-4 klasės mokiniai,  
Erika Astrauskienė, Aloyzas Stonkus

Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis",
ikimokyklinio ugdymo mokytojos Vilma Juzaitienė, Daiva Kasiliauskienė, Vaida Ričkienė, meninio ugdymo mokytoja Genovaitė Pauliuvienė, ikim.ugd.mokytojos Dalia Vasiliauskienė ir Daiva Bogužiene

Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija
ikimokyklinio ugdymo grupė „Meškučiai", Auklėtoja Vaida Sakalauskienė

Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazija,
1 b klasė, mokytoja Gitana Jokimaitienė

Mažeikių Lopšelis- darželis „Buratinas“,
2 D grupė, Mokytoja Liuda Petrošienė

Mažeikių Rasos Langės šokių studija,  
šoko 3m. vaikai,  šokio mokytoja Edita Aganinienė

Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija,  
4A klasių mokiniai, klasės mokytoja Violeta Gurskienė

Pabradės lopšeli-darželis "Varpelis" , "Citrinukų", "Saulutės" gr.
vaikai ir mokytoja Renata Grigonienė

Anykščių vaikų lopšelis – darželis ,,Žiogelis“, ,,Kodėlčiukų“ grupė,
priešmokyklinio ugdymo mokytoja Genovaitė Orlovienė ir meninio ugdymo mokytoja Aldona Dulkienė

Visagino lopšelis-darželis "Kūlverstukas",
grupė "Skruzdėlytės", auklėtoja Marija Kardelienė

Telšių lopšelio-darželio "MASTIS",
"Kiškučių" grupė,  mokytojos Dalia Balsienė ir Ligita Deveikienė

Nidos l/d "Ąžuoliukas",
auklėtoja Rūta B. ,choreografijos mokytoja Jurgita S., Visuomenės sveikatos specialistė Monika L. el.p m.lavickiene@yahoo.com

Joniškio miesto Vaikų lopšelis-darželis "Saulutė",
priešmokyklinė grupė "Bitutė", mokytojos Nijolė Budrienė, Indra Žukauskienė, Gražina Pamparienė

Joniškio miesto Vaikų lopšelis-darželis "Saulutė",
priešmokyklinė grupė "Nykštukai"

Šilalės raj. Kvėdaros darželis "Saulutė",
mokytoja Laura Viliuvienė

Plungės lopšelis-darželis "Pasaka",
grupė "Ežiukai", mokytoja metodininkė  Vilma Garbienė

Plungės Lopšelis - darželis "Pasaka",
grupė "Kodėlčiukai", Vyresnioki mokytoja Edita Genutė

Plungės lopšelis-darželis "Pasaka",
grupė "Nykštukai", mokytoja metodininkė Loreta Grigaitytė

Kvėdaros darželis "Saulutė",
grupė "Boružiukai", mokytoja Indra Pudžemytė-Zabrynienė

Rokiškio r. Pandėlio gimnazija,
1 klasė, mokytoja Renata Kiburienė

Rokiškio Senamiesčio progimnazija,
mokytoja Aušra Kežutienė

Mickūnų vaikų lopšelis-darželis,
šokio būrelis “Daigeliai”, Vadovė Reda Rutkauskienė

Jonavos vaikų lopšelis-darželis "Lakštingalėlė"
3 priešmokyklinio ugdymo grupė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė Danguolė Kymantienė, šokio mokytoja Ema Guogienė

Jonavos vaikų lopšelis-darželis "Lakštingalėlė", 
12-ta priešmokyklinio ugdymo grupė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė Anželina Užkurienė, šokio mokytoja Ema Guogienė

Buivydiškių pagrindinės mokyklos Sudervės pradinis skyrius,
Vadovė Reda Rutkauskienė ir Jurgita Stasiūnienė

Kupiškio vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“,
priešmokyklinio ugdymo „Boružėlių“ grupė, mokytoja Sandra Jakšienė

Kupiškio vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“,
priešmokyklinio ugdymo „Boružėlių“ grupė, mokytoja Sandra Jakšienė

Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla,
Bitučių" grupė, mokytoja Česlava Kardis, Rita Miliukienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Renata Mozarska

Radviliškio Lopšelis-darželis "Kregždutė",
"Kiškučių" grupė, auklėtojos Roberta Tkačuk ir Deimantė Macikienė

Lazdijų mokykla-darželis „Kregždutė“ ,
5 „Drugelių“ ir  6 „Katinukų“ grupės, mokytojos Dovilė Kazakevičienė, Irena Baranauskienė, Vaida Naujalienė, Jurgita Juzėnienė

Radviliškio lopšelis-darželis "Kregždutė",
"Pelėdžiukų" grupė, auklėtojos Jurga Bložienė ir Deimantė Macikienė

Visagino lopšelis-darželis,,Auksinis gaidelis“,
grupė Saulėgrąžiukai (6-7m.), auklėtoja Olga Trokš

Švėkšnos ,,Saulės" gimnazija,

Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla,
2c klasės mokiniai, klasės mokytoja K. Riaukienė, muzikos mokytoja R. Zabielienė, sveikatos priežiūros specialistė S. Kazlauskienė

Viešintų pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras,
pradinių klasių mokiniai bei darželio grupės vaikai, mokytoja Karina Jankauskienė

Rudaminos Daugiafunkcinio Kultūros Centro
šokių grupės ,,Žiogeliai" mažųjų grupė,  Vadovė Ineta Dubininkaitė

Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija,  1-4 klasės mokiniai,  
Erika Astrauskienė, Aloyzas Stonkus
Šiaulių ''Romuvos" progimnazija,
2 A klasė, mokytoja  Laura Palivonienė


Daugiau informacijos:
Zigmas Nagys
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras
tel. 8 684 33174, zigmas@ulac.lt, www.ulac.lt

Paieška
Renginių kalendorius
Naudingos nuorodos
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras Nugalėtojų g. 14 D,, Vilnius, Vilnius. Telefonas: (8 5) 230 0125. .