Praneškite apie korupcijąUžkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) siekia užtikrinti veiklos skaidrumą, mažinti savo darbuotojų korupcijos ir kitos nesąžiningos veiklos pasireiškimo lygį, identifikuojant ir prevenciškai valdant darbuotojų korupcijos ir kitos nesąžiningos veiklos riziką.
 
ULAC siekdamas mažinti ir šalinti korupcijos apraiškas ULAC veikloje, siekia užtikrinti veiksmingą korupcijos prevencijos priemonių įgyvendinimą ULAC veikloje ir skatina visuomenę būti pilietiška bei pranešti apie korupciją.
 
Kiekvienas asmuo turi teisę pateikti informaciją apie ULAC darbuotojų padarytas, daromas ar ketinamas daryti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas, drausminius nusižengimus ar kitus teisės pažeidimus.
 
PRANEŠKITE APIE KORUPCIJĄ:
 
1. ULAC:
- tiesiogiai, atvykus į ULAC (Nugalėtojų g. 14D, 10105 Vilnius);
- raštu Nugalėtojų g. 14D, 10105 Vilnius;
- telefonu (8 5) 230 0125;
- siunčiant pranešimą elektroniniu paštu ulac@ulac.lt.
 
2. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijai: elektroniniu paštu korupcija@sam.lt; arba anonimiškai nemokamu pasitikėjimo telefonu 8 800 66 004 (spaudžiant 2).
 
3. Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybai: https://www.stt.lt/lt/praneskite-apie-korupcija/palikite-pranesima-cia/ arba pateikiant elektroniniu paštu pranesk@stt.lt.
 
4. Policijai: bendruoju pagalbos numeriu 112 arba adresu https://www.epolicija.lt/report-anonymous
 
ULAC atkreipia dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus nustatyta atsakomybė.
 
Kreipiantis raštu prašome nurodyti:
1) vardą, pavardę;
2) gyvenamosios vietos adresą, elektroninio pašto adresą (atsakymui pateikti);
3) darbuotojo, kurio veiksmai skundžiami, vardą, pavardę, pareigas;
4) veiksmus, kuriais pasireiškia korupcinio pobūdžio nusikalstama veika, taip pat vietą, laiką, aplinkybes, asmenis, galinčius patvirtinti aplinkybes, ir kitas, Jūsų manymu, reikšmingus faktus.

ULAC užtikrina asmenų, pateikusių informaciją, asmens duomenų konfidencialumą.
 

Paieška
Renginių kalendorius
Naudingos nuorodos
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras Nugalėtojų g. 14 D,, Vilnius, Vilnius. Telefonas: (8 5) 230 0125. .