Atnaujinta tarptautinės konferencijos ir kongreso programa

Publikavimo data: 2017-09-25 Spausdinti Spausdinti

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras primena – kitą savaitę prasideda 2-oji tarptautinė Vilniaus užkrečiamųjų ligų konferencija, kuri organizuojama kartu su 14 - uoju Baltijos dermatovenerologų draugijos kongresu ir pateikia atnaujintą renginio programą.


Renginys vyks 2017 m. spalio 4 - 6 d. Lietuvos mokslų akademijoje (Gedimino prospektas 3, Vilnius). Registruojantis galima pasirinkti, kuriomis dienomis ketinama dalyvauti programą sudarys 200 pranešimų, 5 plenarinės sesijos, 2 simpoziumai ir 2 seminarai.
 
Konferencijos programa suderinta su Sveikatos apsaugos ministerija, dalyviams bus išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai (22 valandų programos kursas).

Šis renginys skirtas visų profesinių kvalifikacijų gydytojams, visuomenės sveikatos specialistams, bendrosios praktikos slaugytojams bei socialiniams darbuotojams.

Tarptautinės užkrečiamųjų ligų konferencijos tikslas - pristatyti ir aptarti įrodymais pagrįstą užkrečiamųjų ligų kontrolės ir prevencijos Europos regione politiką, gaires, požiūrius ir geriausios praktikos pavyzdžius. Tarp pranešėjų – Pasaulio sveikatos organizacijos, Europos ligų kontrolės ir prevencijos centro, kitų tarptautinių organizacijų atstovai, žymiausi užkrečiamųjų ligų specialistai. Bus aptariamos aktualios šiuo metu temos - šiuolaikinės užkrečiamųjų ligų grėsmės Europoje ir pasaulyje, sukėlėjų atsparumo vaistams, su sveikatos priežiūra ir su veterinarija susijusių infekcijų problemos, Europos vakcinacijos veiksmų plano įgyvendinimo iššūkiai ir naujų vakcinų kūrimas, socialinės sveikatos determinantės ir tarpusavyje susijusios infekcijos: ŽIV, virusiniai hepatitai, lytiškai plintančios infekcijos ir tuberkuliozė.

Registracijos formą rasite čia.
Renginio interneto svetainė

Daugiau informacijos:
Gintarė Bazevičiūtė
Mob.+370 672 94281
gintare@ulac.lt
Švietimo ir komunikacijos skyrius
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras


 

Paieška
Renginių kalendorius
Naudingos nuorodos
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras Nugalėtojų g. 14 D,, Vilnius, Vilnius. Telefonas: (8 5) 230 0125. .