Milijonas ULAC interneto svetainės peržiūrų – šiemet rekordinis lankomumas

Publikavimo data: 2020-04-21 Spausdinti Spausdinti

Šiemet užfiksuotas Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) interneto svetainės lankomumo rekordas – 1 milijonas peržiūrų vien per pirmuosius šių metų keturis mėnesius. Pernai per visus metus užfiksuota 2,4 milijonai apsilankymų  ir tai rekordinis skaičius per pastaruosius trejus metus.

ULAC internetinės svetainės lankomumas analizuojamas naudojantis interneto statistikos platforma „Google Analytics“.

Pagal turinį šiemet dažniausiai gyventojai ieškojo informacijos apie COVID-19 ligą, kaukių dėvėjimą, patalpų dėl koronaviruso infekcijos valymą, gripą, skarlatiną, vėjaraupius, salmoneliozę, kokliušą, tuberkuliozę, noravirusinę, ŽIV ir chlamidijų sukeltas infekcijas, skiepus ir kt.

„Tai, kad ULAC internetinis puslapis yra gausiai gyventojų lankomas rodo, jog visuomenė žino, kur ieškoti patikimos informacijos apie užkrečiamas ligas bei jų profilaktiką. Siekiame operatyviai atliepti gyventojų informacijos poreikius ir visuomenės švietimas atliepiant jų informacijos poreikius yra įstaigos vienas iš prioritetų“, - pažymėjo Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro direktorius prof. dr. Saulius Čaplinskas.

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro interneto svetainėje galima rasti patikimą informaciją apie visas užkrečiamas ligas, jų stebėseną ir profilaktiką.

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras – pagrindinė, specializuota šalies įstaiga ekspertiniame lygyje bendradarbiaujanti su europine ekspertine institucija - Europos ligų prevencijos ir kontrolės centru.
 
Informaciją pagal užkrečiamą ligą galima rasti šioje nuorodoje

Informacija apie SKIEPUS galima rasti šioje nuorodoje

Kontaktinis asmuo:  
Ieva Janavičiutė
Viešųjų ryšių specialistė
tel. +370 5 230 0124;
mob.+370 672 94281
El. p. ieva.janaviciute@ulac.lt
http://www.ulac.lt

Paieška
Renginių kalendorius
Naudingos nuorodos
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras Nugalėtojų g. 14 D,, Vilnius, Vilnius. Telefonas: (8 5) 230 0125. .