Rytoj Vilniuje susiburs žinomi užkrečiamųjų ligų specialistai iš viso pasaulio

Publikavimo data: 2017-10-03 Spausdinti Spausdinti

Rytoj, spalio 4 d., prasideda 2-oji tarptautinė Vilniaus užkrečiamųjų ligų konferencija, organizuojama kartu su 14 - uoju Baltijos dermatovenerologų draugijos kongresu. Renginiai vyks tris dienas (spalio 4 - 6 d.) Lietuvos mokslų akademijoje (Gedimino per. 3, Vilnius). Renginių programą rasite čia.
 
Tarptautinės užkrečiamųjų ligų konferencijos Lietuvoje - tai Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro visapusės veiklos idėja, sutelkianti veiklos partnerius ir kuria siekiama prisidėti prie sumanios, besimokančios ir atsakingos visuomenės kūrimo. „Ši konferencija – tai viena iš specialistų bendradarbiavimo, pažangos ir naujovių skleidimo forma, kuri sutraukia šimtus suinteresuotų specialistų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kitų šalių, kas leidžia dalintis gera praktika ir pasiekimais“, - sakė renginio iniciatorius Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro direktorius prof. dr. Saulius Čaplinskas.
 
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras žiniasklaidą kviečia į prasidedantiems mokslo ir praktikos renginiams skirtą spaudos konferenciją „Pokyčių laikas: užmirštų ir naujų infekcinių ligų epidemijų grėsmė“, kuri vyks spalio 4 d. (trečiadienį) 10 val. Eltos spaudos konferencijų salėje (Gedimino pr. 21/2).


Daugiau informacijos:
Beata Bukotaitė
Švietimo ir komunikacijos skyriaus vedėja
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras
8 614 71720, beata@ulac.lt, www.ulac.lt
 

Paieška
Renginių kalendorius
Naudingos nuorodos
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras Nugalėtojų g. 14 D,, Vilnius, Vilnius. Telefonas: (8 5) 230 0125. .