Baigiasi iniciatyvos „Švarių rankų šokis“ konkursas

Publikavimo data: 2012-10-30 Spausdinti Spausdinti

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) primena, jog spalio 30 dieną baigiasi iniciatyvos „Švarių rankų šokis“ konkursas. Todėl visus, norinčius dalyvauti, kviečiame paskubėti.
 
Epidemiologinės priežiūros skyriaus vedėja Galina Zagrebnevienė priminė, kad didelio susibūrimo vietose, ypač mokyklose, užkrečiamųjų ligų grėsmės išvengti yra sunku. Tačiau viena efektyviausių infekcijų profilaktikos priemonių – rankų higiena. Juk per nešvarias rankas plinta virusinės ir bakterinės infekcijos.
 
Gydytoja G.Zagrebnevienė spalio 26 d. skaitė paskaitą apie rankų higieną Vilniaus tarptautinės Meridiano mokyklos (angl. Vilnius International Meridian School) moksleiviams.


 
Susirinkusiems specialistė papasakojo apie rankų higienos reikšmę užkrečiamųjų ligų profilaktikai, parodė, kaip teisingai plauti rankas. Higienos įpročiai formuojasi vaikystėje, todėl itin svarbu, kad mokiniai įprastų tai daryti neraginami.

Bendrovės „Tork“ produktų ir rinkodaros vadovė Baltijos šalyse Dovilė Buinauskaitė vaikus apdovanojo higienos priemonėmis ir suteikė jiems galimybę specialiu aparatu pasitikrinti, ar jie gerai nusiplovė rankas.


 
Daugiau informacijos apie vaikų higienos įpročius ir nešvarių rankų ligas galite rasti čia.

Daugiau informacijos:
Beata Bukotaitė
8 614 71720, beata@ulac.lt
Švietimo ir komunikacijos skyrius
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras

Paieška
Renginių kalendorius
Naudingos nuorodos
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras Nugalėtojų g. 14 D,, Vilnius, Vilnius. Telefonas: (8 5) 230 0125. .