Europos Imunizacijos savaitę pabaigė seminaras Pakruojyje

Publikavimo data: 2017-05-02 Spausdinti Spausdinti

Baigdamas Europos Imunizacijos savaitę (balandžio 24-30 d.), Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras  (ULAC) drauge su partneriais praėjusį penktadienį sukvietė asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistus į seminarą Užkrečiamųjų ligų aktualijos Europos Sąjungos kontekste, kuris vyko Pakruojyje.

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras skiria itin daug dėmesio medikų ir visuomenės švietimui, dažnai organizuoja seminarus, mokymus, įvairias akcijas.

Šiais metais Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro surengtuose  seminaruse ir konferencijose jau sudalyvavo  per 600 asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų, socialinių darbuotojų ir kitų suinteresuotų asmenų.

Užkrečiamosios ligos šiuolaikiniame pasaulyje tampa vis aktualesnės, o seniai užmirštos – vėl atgimsta,  todėl labai svarbu šviesti ne tik medikus, bet ir visuomenę, organizuoti seminarus, renginius, švietėjiškas akcijas”, – sakė ULAC direktorius prof. dr. Saulius Čaplinskas.  Jis pabrėžė, jog sumažėjus skiepų apimtims kyla užkrečiamųjų ligų protrūkiai, todėl visuomenės švietimas yra itin svarbi prevencijos priemonė kovoje su užkrečiamosiomis ligomis.


Nuotraukoje – ULAC direktorius prof. dr. S. Čaplinskas.


Nuotraukoje – seminaro Pakruojyje akimirka. 


Nors Europos Imunizacijos savaitė baigėsi, ULAC ragina neprarasti budrumo – užkrečiamosios ligos kasmet sudaro net iki 20 proc. visų registruotų ligų Lietuvoje. Kilus klausimams apie užkrečiamąsias ligas ir skiepus, kviečiame skambinti ir konsultuotis su specialistais kasdien darbo dienomis telefonu
+370  638 53979

Daugiau informacijos apie Europos Imunizacijos savaitę rasite čia.

Apie užkrečiamąsias ligas skaitykite čia.

Dėl mokymų, seminarų ir kursų skambinti +370 5 230 0124.
 
Daugiau informacijos:
Gintarė Bazevičiūtė
Mob.+370 672 94281
gintare@ulac.lt
Švietimo ir komunikacijos skyrius
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras

Paieška
Renginių kalendorius
Naudingos nuorodos
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras Nugalėtojų g. 14 D,, Vilnius, Vilnius. Telefonas: (8 5) 230 0125. .