Lankėsi projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyvės

Publikavimo data: 2012-08-23 Spausdinti Spausdinti

Šiandien, rugpjūčio 23 d., Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centre (ULAC) svečiavosi projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyvės. Apsilankymo metu Sveikatos apsaugos ministerijai atstovaujančios Ringailė Kernagytė (būsima medicinos studentė) ir Auksė Gaižauskaitė (būsima abiturientė) domėjosi centro veikla, aktualiais sveikatos ugdymo, užkrečiamųjų ligų bei jų prevencijos klausimais.
 
ULAC direktoriaus pavaduotoja Rasa Liausėdienė projekto dalyvėms pristatė centro struktūrą, aptarė svarbiausius veiklos tikslus, uždavinius ir papasakojo apie centre dirbančių specialistų darbą.
 
 
Centro Švietimo ir komunikacijos skyriaus vyriausias specialistas Zigmas Nagys priminė apie sveikatos ugdymo svarbą. Taip pat pristatė skyriaus tikslus, artimiausius planus, kuriais siekiama pritraukti jaunimo iniciatyvą drąsiai kalbėti apie užkrečiamąsias ligas ir jungtis bendriems socialiniams projektams.

„Malonu, kad jauni žmonės noriai domisi reikalais, kurie, rodos, gali būti aktualūs tik suaugusiems. Savo energija, smalsumu ir iniciatyva parodo, kad nėra abejingi piliečiai“, – projekto dalyvių apsilankymu džiaugėsi Zigmas Nagys.

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras maloniai kviečia moksleivius, mokytojus apsilankyti ir bendrauti su centro specialistais, pasiklausyti paskaitų, dalyvauti seminaruose. Registruotis prašome el. paštu: zigmas@ulac.lt.
 
 
Daugiau informacijos
Karolina Šerytė
8 684 33174, k.seryte@ulac.lt
Švietimo ir komunikacijos skyrius
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras

 

Paieška
Renginių kalendorius
Naudingos nuorodos
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras Nugalėtojų g. 14 D,, Vilnius, Vilnius. Telefonas: (8 5) 230 0125. .