Parodoje „Sveikatos dienos 2012“ konsultavo užkrečiamųjų ligų specialistai

Publikavimo data: 2012-04-23 Spausdinti Spausdinti

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) specialistai balandžio 20-22 d. visus norinčius konsultavo užkrečiamųjų ligų temomis, Kauno prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ parodų salėjė, kur vyko medicinos paroda „Sveikatos dienos 2012 “.
 
ULAC specialistai konsultavo apie imunoprofilaktikos, žarnyno infekcinių ligų, lytiniu keliu plintančių susirgimų, ŽIV/AIDS profilaktiką. Besiruošiantiems keliauti - apie skiepus, kurie būtini vykstant į vieną ar kitą šalį.

Balandis – beprasidedančio erkių aktyvumo metas. Medicinos entomiologė dr. Milda Žygutienė šeštadienį paaiškino apie erkių pernešamas ligas, vakcinaciją nuo erkinio encefalito, apsisaugojimo būdus bei jų efektyvumą.

Gydytoja epidemiologė Aušra Bartulienė sekmadienį skaitė pranešimą bei konsultavo žmones apie užkrečiamąsias ligas, kurias gali platinti šunys ir katės. Pranešėjos teigimu norint apsisaugoti nuo šių ligų svarbiausia yra asmeninė higiena bei tinkama savo augintinių priežiūra.

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centrui parodoje talkino Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai.
 
Daugiau informacijos:
Monika Martišauskaitė
8 684 33174, monika@ulac.lt
Švietimo ir komunikacijos skyrius
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras

Paieška
Renginių kalendorius
Naudingos nuorodos
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras Nugalėtojų g. 14 D,, Vilnius, Vilnius. Telefonas: (8 5) 230 0125. .