Roko festivalyje – užkrečiamųjų ligų specialistų konsultacijos, žaidimai ir viktorinos

Publikavimo data: 2012-08-01 Spausdinti Spausdinti

Kyla klausimų apie užkrečiamąsias ligas? Nori pasikonsultuoti su specialistais? Tau nereikia skubėti į polikliniką, jei rugpjūčio 3–4 dienomis dalyvausi Zarasuose vykstančiame muzikos ir pramogų festivalyje „Galapagai/Roko naktys 2012“. Čia dvi dienas veiks Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) informacinė palapinė.
 
ULAC palapinėje penktadienį nuo 12 val., o šeštadienį nuo 10 val. budės specialistai, kurie konsultuos aktualiais užkrečiamųjų ligų klausimais, rengs įvairias viktorinas ir žaidimus, dalins informacinę medžiagą. Viktorinos ir žaidimai, kurių temos bus iškabintos prie informacinės palapinės,  vyks kas valandą.
 
„Čia tikrai nesulauksite nuobodžių paskaitų. Stengsimės, kad festivalio dalyviai naudingos informacijos apie užkrečiamąsias ligas gautų žaisdami ir atsakinėdami į smagius klausimus,“ – sakė ULAC Švietimo ir komunikacijos skyriaus specialistas Zigmas Nagys.
 
Aktyviausi, sumaniausi ir išradingiausi viktorinų ir žaidimų dalyviai bus apdovanoti prizais bei suvenyrais.
 
Sergamumas užkrečiamosiomis ligomis Lietuvoje auga, statistika neatspindi tikrosios padėties, nes daugėja lėtinių, užslėptų infekcinių ligų formų. Todėl ULAC dalyvavimo renginyje tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į užkrečiamųjų ligų grėsmes ir jų plitimo kelius, paskatinti domėtis užkrečiamosiomis ligomis, saugoti save ir savo artimuosius – išsitirti dėl galimų infekcijų, pasiskiepyti.
Maloniai kviečiame dalyvauti!
 
Daugiau informacijos
Karolina Šerytė
8 684 33174, k.seryte@ulac.lt
Švietimo ir komunikacijos skyrius
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras

Paieška
Renginių kalendorius
Naudingos nuorodos
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras Nugalėtojų g. 14 D,, Vilnius, Vilnius. Telefonas: (8 5) 230 0125. .