Surengta konferencija „Tuberkuliozės prevencijos, diagnostikos ir gydymo aktualijos“

Publikavimo data: 2012-11-21 Spausdinti Spausdinti

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centre lapkričio 20 d. surengta mokslinė-praktinė konferencija „Tuberkuliozės prevencijos, diagnostikos ir gydymo aktualijos“. Čia dalyvavo 130 specialistų iš įvairių sveikatos priežiūros sektorių, buvo aptartos tuberkuliozės profilaktikos aktualijos.


 
Prof. dr. S.Čaplinskas: "Viena didžiausių tuberkuliozės keliamų problemų Lietuvoje –  rizikingas sergančiųjų elgesys".Tai pirmasis  iš tuberkuliozės problemai skirtų renginių, kurie vyks ir kituose šalies miestuose: lapkričio 27 d. – Kaune, lapkričio 29 d. – Marijampolėje, gruodžio 4 d. – Panevėžyje,  gruodžio 11 d. – Klaipėdoje. Specialistai diskutuos ir tarsis, kaip efektyviau kovoti su tuberkulioze, gerinti tuberkuliozės diagnostikos ir gydymo prieinamumą.
 
Renginius organizuoja Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras kartu su Medicinos diagnostikos ir laboratorinių tyrimų asociacija.
  
Renginiai skirti visų profesinių kvalifikacijų gydytojams, slaugytojams, medicinos biologams ir klinikos laborantams. Dalyviams įteikiami 6 val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Dalyvavimas užsiregistravusiems nemokamas, be registracijos – 20 Lt.
 
Prašome registruotis elektroniniu paštu konferencija@visityrimai.lt nurodant miestą, gydymo įstaigą, vardą ir pavardę, elektroninį paštą ir telefono numerį.
 
Renginio programą rasite čia.
 
Daugiau informacijos:
Beata Bukotaitė
beata@ulac.lt
Švietimo ir komunikacijos skyrius
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras
 
Medicinos diagnostikos ir laboratorinių tyrimų asociacija
tel. 8 663 60152
konferencija@visityrimai.lt
www.tuberkulioze.eu
 

Paieška
Renginių kalendorius
Naudingos nuorodos
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras Nugalėtojų g. 14 D,, Vilnius, Vilnius. Telefonas: (8 5) 230 0125. .