Tarptautinė Vilniaus užkrečiamųjų ligų savaitė kviečia žiniasklaidą

Publikavimo data: 2016-06-22 Spausdinti Spausdinti

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) kviečia žiniasklaidą dalyvauti unikaliame renginyje – Tarptautinėje Vilniaus užkrečiamųjų ligų savaitėje, kuri prasideda jau šį sekmadienį – birželio 26 d. ir truks iki liepos 1 d. 
 
„Kviečiu dalyvauti ne tik medikus, bet ir žiniasklaidos atstovus, nes tai unikali galimybė susitikti su tarptautinių organizacijų atstovais ir visame pasaulyje žinomais užkrečiamųjų ligų specialistais.  Aptarsime aktualias šiuo metu temas – šiuolaikines užkrečiamųjų ligų grėsmes Europoje ir pasaulyje, pabėgėlių sveikatos priežiūros problemas, atsparumą antibiotikams,  infekcijų prevenciją, skiepais  valdomas ligas ir kitus svarbius užkrečiamųjų ligų klausimus,“– sakė ULAC direktorius prof. dr. Saulius Čaplinskas.


Renginys – viešas, truks 6 dienas, renginį sudarys trys dalys: 13-oji Metinė Baltijos antivirusinio tinklo (BAN) konferencija - birželio 26 -27 d. Lietuvos mokslų akademijoje (Gedimino pr. 3),  6-asis virusologijos paskaitų kursas - birželio 28-29 d. viešbutyje  „Karolina”,  (Sausio 13-osios g. 2),  ir Tarptautinė užkrečiamųjų ligų konferencija - birželio 30 - liepos 1 d. Vyriausybės rūmuose (Gedimino pr. 11) .
 
Tarptautinės užkrečiamųjų ligų konferencijos tikslas – pristatyti ir aptarti įrodymais pagrįstą politiką, gaires, požiūrius, tyrimų rezultatus ir geriausios praktikos pavyzdžius kovojant su užkrečiamosiomis ligomis Europos regione, apžvelgti visuomenės sveikatai grėsmę keliančias užkrečiamąsias ligas, jų epidemiologinę priežiūrą, valdymą, prevencijos priemones, diagnostiką ir gydymą  bei pasiūlyti veiksmingus sprendimus situacijai gerinti.
 
Tarp pranešėjų – Pasaulio sveikatos organizacijos, Europos ligų kontrolės ir prevencijos centro, kitų tarptautinių organizacijų atstovai, žymiausi užkrečiamųjų ligų specialistai.
 
Renginio programa

Žurnalistų registracijos laukiame el.paštu beata@ulac.lt
Prašome atkreipti dėmesį, kad norintys patekti į renginį Vyriausybės rūmuose (birželio 30-31 d.), privalo užsiregistruoti, o atvykus pateikti asmens dokumentą.
 
Maloniai laukiame!

Daugiau informacijos:
Beata Bukotaitė
8 615 17383
beata.bukotaite@ulac.lt
Švietimo ir komunikacijos skyriaus vedėja
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras

Paieška
Renginių kalendorius
Naudingos nuorodos
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras Nugalėtojų g. 14 D,, Vilnius, Vilnius. Telefonas: (8 5) 230 0125. .