Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro specialistai patirtimi dalijosi su visuomenės sveikatos specialistais

Publikavimo data: 2012-06-07 Spausdinti Spausdinti

Šią savaitę (birželio 4-5 dienomis) Kėdainiuose vykusiuose mokymuose Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) specialistai dalijosi prevencinės veiklos metodine patirtimi su visuomenės sveikatos specialistais, dirbančiais savivaldybių visuomenės sveikatos biuruose.
 
Mokymų dalyviams  šiuolaikinės prevencijos sampratą, praktinės veiklos modelius, rizikingos elgsenos ir sergamumo lytiškai plintančiomis infekcijomis tarp Lietuvos ir Europos jaunimo tendencijas ir profilaktikos gaires pristatė Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro direktorius, medicinos mokslų daktaras, docentas Saulius Čaplinskas.


 
Mokymų metu perteiktos ne tik teorinės žinos, bet ir vyko interaktyvūs užsiėmimai, kuriuos specialistai galės pritaikyti prevenciniame darbe su jaunimu.
 
Mokymuose dalyvavo per 60 visuomenės sveikatos specialistų iš Alytaus, Kauno, Marijampolės, Panevėžio, Šiaulių miestų bei Biržų, Jonavos, Joniškio, Kaišiadorių, Kauno, Kėdainių, Klaipėdos, Lazdijų, Pasvalio, Panevėžio, Prienų, Radviliškio, Šakių, Šilalės, Ukmergės, Utenos, Varėnos rajonų visuomenės sveikatos biurų.
 
Mokymus organizavo Kėdainių visuomenės sveikatos biuras.
 
 
Daugiau informacijos:
Monika Martišauskaitė
8 684 33174, monika@ulac.lt
Švietimo ir komunikacijos skyrius
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras

Paieška
Renginių kalendorius
Naudingos nuorodos
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras Nugalėtojų g. 14 D,, Vilnius, Vilnius. Telefonas: (8 5) 230 0125. .